Голландський Prins на Toyota Land Cruiser


Toyota Land Cruiser – це той класичний приклад позашляховика, який у будь-якому середовищі, будь то бездоріжжя або центральна магістраль міста, виглядає органічно. Можливості автомобіля практично безмежні, а надійність перевірена часом і мільйонами кілометрів підкорених доріг. Володіти їм одне задоволення і тільки висока витрата 4-літрового двигуна декому здається занадто марнотратною. Але якщо не можна зменшити витрати палива, то можна зменшити витрати на паливо встановивши ГБО.

Toyota Land Cruiser: ГБО Profigas
Toyota Land Cruiser: ГБО Profigas

Наважуються на цю процедуру багато, а деякі буквально з дилерського салону їдуть на переобладнання. Як і у випадку з цим Land Cruiser, який приїхав на СТО PROFIGAS з пробігом трохи більше 2000 км. При підборі автогазової системи власник автомобіля був налаштований рішуче і зупинив свій вибір на голландському ГБО Prins, яке на сьогоднішній день можна назвати найкращим у світі.

Toyota Land Cruiser: переключатель ГБО Prins.Toyota Land Cruiser: перемикач ГБО Prins.
Toyota Land Cruiser: перемикач ГБО Prins.

Ці інноваційні системи пропонуються виробником для найсучасніших моторів, проходять тестування на конкретних автомобілях в заводських умовах і характеризуються не тільки своєю технологічністю, а й високою надійністю. Все це в сукупності нівелює порівняно високу вартість переобладнання, а іноді окупність більш дорогого голландського комплекту цілком може наступити раніше, окупності дешевших збірних комплектацій.

Toyota Land Cruiser: полный комплект премиального ГБО.Toyota Land Cruiser: повний комплект преміального ГБО.
Toyota Land Cruiser: повний комплект преміального ГБО.

На Toyota Land Cruiser був змонтований комплект Prins VSI-2.0, призначений для 6-циліндрових моторів потужністю до 318 к.с. Ця система має електронний блок керування з 32-бітним процесором, і вбудованим емулятором форсунок, розширені діагностичні функції і тестування додаткових пристроїв. Завдяки інноваційним алгоритмам роботи дане ГБО прекрасно підходить для двигунів, що відповідають нормам Euro 5 і Euro 6.

Toyota Land Cruiser: тороидальный баллон на 89 л.Toyota Land Cruiser: тороїдальний балон на 89 л.
Toyota Land Cruiser: тороїдальний балон на 89 л.

Під кормою автомобіля розташувався 89-літровий тороїдальний балон з мультиклапаном AT02 R67-01. І тепер на борту автомобіля до бензинового баку завжди є ще і близько 70 л газового палива, що значно збільшує пробіг без дозаправок. Так що Land Cruiser цілком може здійснювати і далекі вояжі, а його власник платити за кожен пройдений кілометр приблизно в 2 рази менше.

 

  • Анатолий 8 October 2020

    Интересует гбо Prins VSI 2.0 на авто с немецкой регистрацией до 10 авто в год для дальнейшей легализации гбо в Германии. WhatsApp Vieber +380990488804 Или сбросьте цены на E Mail

    Ответить
  • Вероника 16 October 2020

    Добрый день. Связались по телефону. Спасибо

    Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання