HONDA ACCORD: сучасна класика


З першого погляду здається, що це просто оновлений дизайн кузову давно та добре всім знайомої Honda Accord 2.4. Та ось і ні. Автомобіль було оновлено не тільки по дизайну, а й від тепер, даний автомобіль агрегатується модифікованим двигуном.

Двигун 2.4 Earth Dreams, потужністю 201 к.с., з прямим впорскуванням палива, додав цьому автомобілю не тільки спритності, а й до недавнього часу унеможливив встановлення на нього ГБО. Та й з цією проблемою команда інженерів нашої компанії на СТО Profigas з легкістю розібралась. Ми успішно переобладнали вже більше 100 таких автомобілів. Тож можна сказати, що ми ощасливили ще одного власника такого авто.

Наші інженери розробили нову прошивку саме для цього двигуна. Ідеально сумісною електронікою з цим двигуном і конкретно з цим авто стала електроніка польського виробника AC STAG 400 DPI. Її сучасний контролер має розширений функціонал, який дозволяє відмінно зчитувати параметри штатного БУ та точне дозування газу у всьому діапазоні обертів з мінімальним споживанням бензину.

У встановленому редукторі GREENGAS AT09 NORDIC XP слід відзначити застосування подвійної мембранної системи, що дозволяє забезпечити компенсацію вихідного тиску при збільшенні навантаження двигуна, і збільшену в порівнянні з аналогами камеру обігріву. Мембрани редуктора зроблені з матеріалів з підвищеною стійкістю до агресивних домішок в газі.

Високошвидкісні форсунки корейського виробника HANA ми використали у Single версії. Вони високоточні, невибагливі до якості газу та мають довготривалий ресурс роботи.

Перемикач газ/бензин зручно вмонтовано зліва від рульової колонки в ряду інших перемикачів, та його добре видно з водійського місця. Основною її перевагою є сенсорне перемикання та функція автопідсвічування.

Тороїдальний балон підібраний максимально ефективно щодо розмірів ніші запасного колеса, та встановлений там, об’ємом на 51 літр. Балон обладнали мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту GREENGAS AT02 Sprint.

Більше фото ГБО на Honda Accord в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання