HONDA ELEMENT: оригінальна практичність


Оригінальний, просторий, і в той же час компактний кросовер Honda Element створений для людей, які люблять практичність і надійність. Він звертає на себе увагу на дорогах і дивує обивателів своєю трансформацією. Поєднуючи в собі прекрасну прохо-ність позашляхови-ка, місткість мінівена і функціональність фургона він являє-ся незамінним помічником в перевезенні вантажів і навіть може використовуватися як будинок на колесах. Honda Element розроблений на базі CR-V північноамериканського відділення American Honda Motor Co. для продажу на ринках Америки, Канади та Японії. Сьогоднішній наш гість в Україні зустрічається вкрай рідко.

У Honda Element встановлений 4-х циліндровий двигун i-VTEC об’ємом 2.4 літра і мощ-ністю 166 к.с. Двигуни цього ж типу встановлюються на Honda Accord і CR-V. Середня вит-рата бензину цього автомобіля становить приблизно 10 – 12 л / 100 км, що не так вже й бага-то, як для кросовера. Але власник вибрав оптимальний варіант і максимально зменшив вит-рати на паливо, встановивши ГБО на СТО “Профігаз”.

Для 4-х циліндрового двигуна Хонди Елемент з розподіленим уприскуванням палива ми підібрали найбільш просунутий і функціональний варіант електроніки – STAG QBOX PLUS. Сучасні і компактні контролери STAG QBOX PLUS володіють великими можливостями, ав-тоадаптаціей OBD і ISA3, що забезпечує точний впорскування газу і позво-ляет оптимальні параметри газобалонне обладнання. А найголовніше – поєднує в собі найбільш важливі еле-менти «ціна та якість».

Під потужність двигуна ми підібрали оптимальні високошвидкісні форсунки Hana 2001 ро-ку в одиночному виконанні (Single), що дозволило здійснити в максимальній поблизу-сти до бензиновим форсунок. Таким чином ми забезпечили максимальну точність пода-чі газо-вого палива.

Перемикач бензин / газ STAG LED-500 за бажанням власника встановили у внутрен нюю нішу для зберігання дрібниць, праворуч від сидіння водія. Таким чином кнопка-перемикач буде завжди “під рукою” і змінити вид палива можна буде за лічені секунди.

Тороїдальний балон Tugra на 72 літра ідеально вписався в простір під багажником і був обладнаний мультиклапаном компанії Tomasetto класу AT02 Sprint, який відпо-ветствует Єдиним Технічним Приписами ЄЕК ООН R67-01.

Більше фото ГБО на Honda Element в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання