HYUNDAI TUCSON: коли правильно міркуєш


Буває, що клієнти довіряють нам свої авто, навіть не познайомившись із ними особисто. Це неймовірно цінно. Вони знають про нашу якість роботи, яку вони отримають в результаті. Наш сьогоднішній клієнт повноцінно побачив і об’єктивно розглянув в живу свою машину тільки тоді, коли забирав її у нас після переобладнання на газ. Після приїзду з Америки, машина поїхала наводити красу і порядок у зовнішньому вигляді, а далі вже до нас на станцію. Наїздила вона трохи більш ніж 20 тис.км.

Это мы сейчас о Hyundai Tucson – кроссовере третьего поколения, оснащенного 4-цилиндровым суперсовременным турбированным двигателем с непосредственным впрыском на 1.6 л T-GDI и мощностью в 177 л.с. Данная модель оснащается полным приводом, а расход по трассе составляет не так уж и мало – 11л/100км. Tucson – яркий представитель компании Hyundai. Продажи этих авто составляют более 600 000 штук в год. И это самая популярная модель концерна Hyundai. Интересно, что имя «Tucson» автомобиль получил в честь одноименного города в Аризоне (США). К слову, на языке североамериканских индейцев оно значит «весну у подножия Чёрной горы». Це ми зараз про Hyundai Tucson – кросовері третього покоління, оснащеного 4-циліндровим суперсучасним турбованим двигуном з безпосереднім впорскуванням на 1.6 л T-GDI і потужністю в 177 к.с. Дана модель оснащується повним приводом, а витрата на трасі складає не так вже й мало – 11л / 100км. Tucson – яскравий представник компанії Hyundai. Продажі цих авто становлять понад 600 000 штук на рік. І це найпопулярніша модель концерну Hyundai. Цікаво, що ім’я «Tucson» автомобіль отримав на честь однойменного міста в Арізоні (США). До слова, на мові північноамериканських індіанців воно означає «весну біля підніжжя Чорної гори».

На наш сьогоднішній Tucson був встановлений комплект електроніки Landi Renzo Omegas Direct преміального італійського виробництва. Дана система гарантує підвищену продуктивність, безпеку і довговічність двигуна. Супершвидкісні самоочисні форсунки останнього покоління Landi Renzo GI12 забезпечують виняткову точність впорскування палива, оптимізуючи згоряння газоповітряної суміші. Редуктор Landi Renzo LІ10 TURBO OEM рівня має високу теплопровідність і забезпечує повну потужність роботи даного двигуна. Такі редуктора встановлюються на конвеєрі автовиробників Alfa Romeo, Lancia і Fiat.

Перемикач газ / бензин встановили в панелі зліва біля рульової колонки. Його компактні розміри дозволяють вписатися в будь-який інтер’єр, а 5 світлодіодів показують кількість газу і резервного залишку в балоні. Вбудований зумер подає звукові сигнали при перемиканні на бензин по закінченню газу в балоні і виникненні помилок в роботі системи.

Величезний тороїдальний балон на 72 л встановили на місце докатки в багажному відділенні та обладнали мультиклапаном GREENGAS АТ02 Sprint класу R67-01.

Більше фото ГБО на Hyundai Tucson в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання