INFINITI QX60: відточена міць


У народі кажуть, як зустрінеш Новий рік – так його і проведеш. У нас майже так само. Тільки з початку цього року, за січень, на нашій станції побувало вже 10 різних машин бренду Infiniti на монтажі. Сьогодні чергова з них, моделі QX60, приїхала, щоб економити в самому найближчому майбутньому.

Автомобіль базується на подовженій платформі Nissan D. JX, а саме така назва моделі була раніше, також перший повнорозмірний кросовер Infiniti з трьома рядами сидінь. Особливий дизайн Infiniti QX60 робить його привабливим і впізнаваним на дорозі, він приковує погляди. Його плавні вигини решітки радіатора і відточені лінії кузова роблять його стиль вишуканим і неповторним.

Наш гість, Infiniti QX60, оснащений потужним 6-циліндровим агрегатом, обсягом 3,5 л і потужністю в 262 к.с. І як практично будь-який позашляховик, він не дуже економічний. Його витрата варіюється від 14 до 20 літрів на 100 км, в залежності від того, як сильно тисне на педаль акселератора його власник.

Автомобіль оснастили кращою версією польської електроніки STAG QMAX PLUS. Даний блок управління характеризується технічною досконалістю, яке відрізняє сімейство контролерів Q-генерації з великим пакетом вбудованих функцій, в числі яких робота по протоколу OBD і вбудований емулятор тиску і рівня бензину.

У комплект даної електроніки входить перемикач газ / бензин LED 401, який легко монтується під кутом 90 градусів, має вбудований фоторезистор, що дозволяє автоматично підбирати яскравість підсвічування перемикача в залежності від освітленості оточення. Його ми встановили в ряду інших перемикачів в торпедо авто.

Встановлений редуктор GREENGAS AT13 XP – остання розробка італійської компанії Tomasetto і найпотужніший в цій лінійці. Може ставитися на двигуни з потужністю до 373 к.с. Серед інших його переваг слід відзначити застосування системи компенсації вихідного тиску при збільшенні навантаження на двигун, і збільшену, в порівнянні з аналогами, камеру обігріву. Мембрани GREENGAS AT13XP зроблені з матеріалів з підвищеною стійкістю до агресивних домішок в газі.

До такого потужного мотору ми підібрали високошвидкісні форсунки Hana 2001 року в виконанні Single, що дозволило встановити їх максимально близько до впускного колектора. Це гарантує максимально точну і швидку роботу подачу газової суміші в циліндри двигуна.

Тороїдальний балон GREENGAS на 72 літра був встановлений під багажником на спеціальні кронштейни і обладнаний мультиклапаном класу R67-01.

Більше фото ГБО на Infiniti QX60 в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання