JEEP CHEROKEE: Trailhawk з ГБО


JEEP CHEROKEE – середньорозмірний позашляховик, з досить неординарною зовнішністю. Але якщо на кузові красуються ще й значки спецверсій, то цілком можна розраховувати і на неординарні технічні характеристики. Наприклад, JEEP CHEROKEE Trailhawk має під капотом 6-циліндровий V-подібний силовий агрегат Pentastar об’ємом 3,2 літра, який розвиває потужність 272 к.с. і крутний момент 324 Нм.

Jeep Cherokee: переключатель бензин/газ в салоне.Jeep Cherokee: перемикач бензин/газ в салоні.
Jeep Cherokee: перемикач бензин/газ в салоні.

24-клапанний двигун має ступінь стиснення 10,7: 1, що допомагає знизити витрату палива і підвищити продуктивність, але при активному оперуванні педаллю акселератора апетит JEEP CHEROKEE все ж хочеться зменшити. А зменшити витрати на паливо може установка ГБО, з чим власник цього авто і приїхав до нас.

Jeep Cherokee: силовой агрегат Pentastar объемом 3,2 литра с установленным ГБО.Jeep Cherokee: силовий агрегат Pentastar об'ємом 3,2 літри з ГБО.
Jeep Cherokee: силовий агрегат Pentastar об’ємом 3,2 літри з ГБО.

Для установки на машину була обрана автогазова система на базі електроніки STAG-300 QMAX PLUS, спеціально створеної для 6-циліндрових моторыв. Характеристики цього ЕБК дозволяють зробити налаштування ГБО таким чином, щоб зберегти всі експлуатаційні характеристики авто. При цьому наявність функції автоадаптаціі по OBD гарантує оптимальну взаємодію ГБО зі штатною системою керування.

Jeep Cherokee: STAG-300 QMAX PLUS для 6-циліндрових моторів.

За потужністю двигуна підібраний і редуктор GREENGAS AT13 Antartic Super із заявленою потужністю в 340 к.с., який забезпечує стабільний тиск в усіх режимах роботи двигуна. А за частину впорскування відповідають високошвидкісні форсунки Hana 2001 Single з ресурсом роботи 200-250 тиc. км. І для того щоб забезпечити чистоту палива, що проходить через них в магістралі встановлений коалесцентний фільтр тонкого очищення GREENGAS з відстійником і змінним поліестеровим фільтроелементом.

Jeep Cherokee: баллон объемом 72 литра.Jeep Cherokee: балон об'ємом 72 літри.
Jeep Cherokee: балон об’ємом 72 літри.

У кормовій частині замість запасного колеса встановлений балон об’ємом 72 літра, та так що навколо нього є ще маса корисного простору для різної дріб’язку. А за безпеку експлуатації цієї автогазової системи відповідає мультиклапан AT02 відповідний сучасним європейським правилам R67-01.

Тепер, ГБО встановлене на JEEP CHEROKEE допомагає його власникові заощадити значні кошти після кожного заїзду на заправку, адже кожен пройдений кілометр обходиться майже в 2 рази дешевше.

Більше фото JEEP CHEROKEE з ГБО в галереї.

 

 • Вадим 17 July 2020

  Какая стоимость комплекта с работой на JEEP CHEROKEE 6-цилиндровый V-образный силовой агрегат Pentastar объемом 3,2 литра, который развивает мощность 272 л.с. и крутящий момент 324 Нм. Какое средне-ожидаемое потребление газа на этом авто???

  Ответить
 • Вероника 20 July 2020

  Добрый день! В каком городе интересует установка?

  Ответить
 • Тарас 5 January 2021

  Добрый вечер, подскажите сколько обошлась установка под ключ на Trailhawk 3.2

  Ответить
 • Вероника 6 January 2021

  Добрый день! К сожалению, он ставился давно и цена не актуальна на сегодня. В каком городе интересует установка? Просчитаем актуальную цену на такой комплект. Или оставьте, пожалуйста, контактный номер телефона и с Вами свяжется наш менеджер, или наберите 067-636-36-36.

  Ответить
 • Забыл 29 April 2021

  Добрый день. А на JEEP CHEROKEE Trailhawk после 2019 года выпуска с мотором 3,2 - всё также можно установить ГБО? Там тот же мотор получается, что и до 2019 года выпуска?

  Ответить
 • Вероника 30 April 2021

  Добрый день! На данном авто установлен двигатель распределенного типа впрыска и ГБО устанавливается без проблем. Телефоны нашего контакт-центра ниже, звоните. Наши менеджеры подберут комплектующие, проконсультируют и запишут в любой удобный день Вас на переоборудование: +380 (50) 7278668 +380 (96) 7278668 +380 (63) 7278668

  Ответить
 • Тарас 8 July 2021

  Добрый день, сколько стоит установка на 3.2 под ключ

  Ответить
 • Вероника 12 July 2021

  Доброго дня! В якому місті цікавить переобладнання та якого року випуску авто?

  Ответить
 • Михаил 23 August 2021

  Здравствуйте.JEEP CHEROKEE 2019 2,4л балон 72л.цена?

  Ответить
 • Вероника 25 August 2021

  Здравствуйте. Уточните город, пожалуйста

  Ответить
 • Сергей Викторович 27 September 2022

  Я не пойму: это сайт - разводилово или контора - разводилово? сколько человек уже спросили о стоимости услуг по установке ГБО и во всех случаях один и тот же ответ: Какой город? У вас, что - цена оборудования, устанавливаемого на авто варьируется в зависимости от города? или объем работ, которые нужно выполнить при монтаже оборудования , в каждом городе разные???? даже если и так - вы можете указать вилку стоимости от и до? или напишите, что установка ГБО в деревне Нью-Васюки самая дешевая, и мы все поедем туда. Короче: у меня два варианта6 вы либо не умеете работать с клиентом и поэтому успехов вам не видать, либо вы специально темните, пытаясь развести лохов.

  Ответить
 • Вероника 30 September 2022

  Доброго дня! Раді, що Ви слідкуєте за нашим сайтом. Не дарма ми його ведем)) Ви праві. Ціни на установку в деяких містах відрізняються між собою. Наша Мережа СТО на ринку існує вже більше 20 років і налічує біля 100 станцій по всій Украні. Навряд чи можна сказати, что це "контора-разводилово") І найдешевше не означає найкраще. Вам потрібен був прорахунок на перебладнання? Ми з радістю це зробимо. Тільки напишіть, будь ласка, в якому місті знаходитесь та яке у Вас авто;)

  Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання