JEEP COMPASS:універсальний вибір


Jeep Compass
Jeep Compass

Не має, мабуть, ні дня у нас на СТО, без переобладнання якихось Jeep чи Dodge. Все тому, що автомобілі цих брендів чудово їздять на газі. Та й взагалі, багато американських автомобілів чудово їздять на газі. А приганяють їх переважно об’ємом понад 2-2,4 л, і витрата бензину не тішить їх нових власників, а от на газі влаштовує цілком. Тому найчастіше до нас приїжджають такі авто одразу після пригону, будучи ще на американських номерах.

Jeep Compass: контроллер Stag Qbox PlusJeep Compass: контроллер Stag Qbox Plus
Jeep Compass: контроллер Stag Qbox Plus

Достатньо популярний автомобіль під установку ГБО і сьогодні у нас на станції. Тихий, м’який, зручний для поїздок у місті та поза ним – Jeep Compass з об’ємом 2,4 л та потужністю 170 к.с. Ну, і справді, не супер великий об’єм і потужність, а витрата все одно 16-20 л/100 км.

Jeep Compass: паровой редуктор GREENGAS AT09 NORDIC XPJeep Compass: паровий редуктор GREENGAS AT09 NORDIC XP
Jeep Compass: паровий редуктор GREENGAS AT09 NORDIC XP

Для такого авто наші фахівці підібрали польське обладнання STAG QBOX PLUS, блок управління якого працює за протоколом OBD, має великий функціонал і гарантує стабільну роботу всієї системи.

Jeep Compass: корейские форсунки HANAJeep Compass: корейські форсунки HANA
Jeep Compass: корейські форсунки HANA

Одноступінчастий редуктор GreenGas AT09 Nordic XP за потужністю розрахований до 245 к.с., дозволяє забезпечити стабільний вихідний тиск зі збільшенням навантаження на двигун і характерний своєю стійкістю до агресивних домішок у газі.

Високошвидкісні форсунки HANA Single дозволяють швидко та точно подавати газ у циліндри двигуна завдяки максимально близькому врізанню у впускний колектор.

Jeep Compass: торик GREENGAS на 70 лJeep Compass: торік GREENGAS на 70 л
Jeep Compass: торік GREENGAS на 70 л

Газовий балон GREENGAS на 70 літрів був встановлений у ніші для повноцінної запаски та обладнаний мультиклапаном класу R67-01 того ж бренду.

Більше фото ГБО на Jeep Compass в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання