JEEP PATRIOT: такий собі всюдихід


Чи буває автомобіль, котрий підходить як для міста, так і для бездоріжжя? У місті, наприклад, хочеться їздити на авто, яке буде компактне, маневрене і комфортне. На бездоріжжі ж потрібен автомобіль, який буде сміливо адаптуватися до будь-яких дорожніх умов і покриттів. Наш сьогоднішній гість, Jeep Patriot – це автомобіль з підвищеною прохідністю, така машина безперешкодно проїжджає болото, сніг і воду, але в ньому також комфортно і в місті, тому що він досить компактний як для джипа і зручний.

Patriot оснащений 4-циліндровим силовим агрегатом, потужністю 172 к.с. і об’ємом 2,4 л. Палива витрачає більше 12 літрів / 100 км по місту. Оснастили ми його електронікою 4-го покоління від польського виробника AC S.A. STAG QBOX PLUS. Контролер цієї системи обладнаний розширеним функціоналом, в числі якого вбудований емулятор рівня палива, робота по протоколу OBD і з функцією накладання палив в момент перемикання. Також даний блок управління відрізняється високою надійністю і бездоганними характеристиками.

Форсунки Hana 2001 Single, а саме ці форсунки сьогодні встановили наші фахівці, – це продукт корейської компанії Hana Engineering, який кардинально відрізняється від конкурентів високою якістю, швидкодією, безшумністю і оптимальною ціною. Форсунки Hana 2001 Single зберігають свої робочі характеристики протягом тривалого терміну експлуатації, і добре зарекомендували себе при роботі в наших умовах за рахунок високої стійкості до забруднень.

Встановлений редуктор GREENGAS AT09 NORDIC XP є оригінальною італійською продукцією, яка виготовляється на виробничих потужностях компанії Tomasetto. Має в своєму «арсеналі» особливостей інноваційну систему динамічної компенсації тиску, яка гарантує стабільний вихідний тиск при збільшенні навантаження на двигун.

Тороїдальний балон GREENGAS на 54 літра був встановлений в нішу запасного колеса і обладнаний мультиклапаном з 5-ю ступенями захисту AT02 Sprint тієї ж торгової марки.

Більше фото ГБО на Jeep Patriot в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання