Jeep Renegade:позашляховик із класичними рисами


Jeep Renegade

Автомобілі із США дуже популярні на нашому ринку. Потенційні власники ще на стадії покупки авто задаються питанням встановлення ГБО. Ми вже переобладнали велику кількість автомобілів пригнаних із США і можемо запропонувати готові рішення практично для кожної моделі. Найпопулярніші моделі американців, на які ми встановили ГБО: Cadillac, Ford, Volkswagen, Dodge та Jeep. Установку газобалонного обладнання на Jeep Renegade ми виконуємо не вперше, але кожна машина для нас завжди індивідуальна.

Jeep Renegade. Салон

Jeep Renegade це компактний кросовер, що має самобутню зовнішність, добротний салон і непогані дорожні можливості. Власник цього Renegade пригнав його зі США і відразу ж задумався про встановлення ГБО. На Renegade встановлений 4-циліндровий мотор 2.4 c розподіленим упорскуванням і потужністю 175 к.с. Витрата палива становить від 6 до 10 л на 100 км. залежить від манери їзди власника. Середня економія їзди на газі по відношенню до бензину становитиме 10 800 грн.

Блок управления STAG Q-MAX PLUS

Наші майстри підібрали відповідне газове обладнання, встановили польську електроніку STAG Q-MAX PLUS. Система працює по протоколу OBD і завдяки цьому гарантує найбільш підходящий до навантаження двигун і умов роботи впорскування газу.

Редуктор GREENGAS AT09 NORDIC

Було встановлено GREENGAS AT09 NORDIC, серед його переваг варто відзначити стабільність тиску у всіх експлуатаційних режимах. Дана модель має високу ремонтопридатність та тривалий термін експлуатації. Майстри підібрали оптимальні форсунки HANA 2001 в одиночному виконанні (Single), що забезпечують максимальну точність подачі газового палива.

Кнопка переключатель газ/бензин LED-500

Кнопка перемикач газ-бензин LED-500 була встановлена ліворуч від рульової колонки у доступній зоні видимості водія.

Тороидальный баллон GREENGAS на 72 литра

Тороїдальний газовий балон GREENGAS на 72 літри встановили під багажником і обладнали його мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту AT02 Sprint R67-01 від італійського виробника Tomasetto.

Більше фото ГБО на Jeep Revengade в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання