JEEP RENEGADE: компакнтий та рухливий


Зазвичай, коли чуєш поняття «кросовер», думаєш про досить габаритне авто, яке важко припаркувати в місті, яке витрачає бензин 30 л / 100 км, дороге в обслуговуванні і в цілому з великою машиною.

Але вони також бувають різні. Ось як Jeep Renegade. Це компактний кросовер для міста. У ньому невелике все: габарити, кліренс, багажник. Хоча, якщо ви захочете перевести щось довномірне, задній ряд сидінь можна опустити, звільнивши при цьому до 1300 л вільного об’єму. І витрата палива у нього невелика як для кросовера – всього від 5.9 до 9.4 л на 100 км. Але і на ньому можна чудово заощадити, поставивши газ на автомобіль. Що ми і зробили.

Наш Renegade агрегатований 4-циліндровим мотором 2,4, Multiair, потужністю 175 к.с. Встановили ми на нього електроніку італійського виробництва GREENGAS AERO OBD, яка працює по протоколу OBD, забезпечуючи безперебійну роботу системи і додатково має адаптацію по карті бензинового впорскування.

Редуктор Tomasetto AT09 NORDIC XP дозволяє забезпечити компенсацію вихідного тиску при збільшенні навантаження на двигун, і має збільшену, в порівнянні з аналогами, камеру обігріву. Мембрани редуктора зроблені з матеріалів з підвищеною стійкістю до агресивних середовищ і адаптовані до умов українського ринку.

Форсунки ми використовували GREENGAS Flash Single, які забезпечують високу швидкість спрацьовування. Внутрішні елементи форсунки мають спеціальне тефлонове покриття, яке зменшує тертя цих елементів.

Балон GREENGAS на 72 літра був встановлений в ніші для запасного колеса і обладнаний мультиклапаном Tomasetto, класу R67-01.

Більше фото ГБО на Jeep Renegade в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання