KIA SPORTAGE: може здивувати


Kia Sportage в останні роки є однією з найбільш продаваних моделей в Європі. Тільки в 2017 році Kia продала 131 000 автомобілів Sportage, що склало на той момент чверть всіх продажів бренду в Європі. З моменту дебюту четвертої генерації, з початку 2016 року і 2 роки поспіль, Sportage ставав найпопулярнішою моделлю на ринку України.

Автомобіль є досить популярним, але зовсім не економічним, якщо говорити про витрату бензину. До нас на переобладнання приїхала Kia Sportage з прямим типом впорскуванням двигуна, об’ємом 1,6 л і потужністю 128 к.с. Її витрата складає від 10 л / 100 км. А в останні кілька років оптимальним з точки зору економії вважається витрата палива близько 6 літрів на 100 км пробігу. Тому питання з витратою на даному автомобілі ми вирішили за допомогою польського обладнання STAG 400 DPI, яке відпрацьовано і “відкатано” саме на цьому коді мотора нашими фахівцями.

Контролер має вбудований адаптер для зв’язку з бензиновим блоком управління по протоколах OBD II / EOBD, має високу точність дозування газу у всьому діапазоні оборотів при мінімальному витраті бензину і гарантує стабільну роботу двигуна. Після його настройки, в процентному співвідношенні витрата газу і бензину складатиме 70/30% відповідно, що істотно зекономить власникові авто витрати на паливо.

Редуктор GREENGAS AT09 Nordic був встановлений вже в новій модифікації. Змінам піддалася конструкція регулювального гвинта, в неї було додано привід, а також клапан надлишкового тиску, розташованого на мембрані – додана направляюча. Завдяки цим змінам виробник гарантує стабільну і тиху роботу редуктора.

Оригінальні форсунки корейської компанії Hana Engineering, Hana 2001 Single, були встановлені в одиночному виконанні, і відрізняються своєю високою точністю роботи і продуктивністю, не вимагають тарировки, і здатні працювати в будь-яких кліматичних умовах.

Тороїдальний балон GREENGAS на 72 літра був встановлений на місці докатки в багажному відділенні. Наші майстри обладнали його мультиклапаном GREENGAS АТ02 Sprint, класу R67-01.

Більше фото ГБО на Kia Sportage в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання