Lexus GX 470:комфортний та стильний японець


Lexus GX 470

Lexus GX 470 – це комфортний середній позашляховик. За його основу взято всім відомий Toyota Land Cruiser Prado. Як то кажуть «схожість на обличчя». Можливості автомобіля дуже великі, а надійність перевірена часом та тисячами кілометрів підкорених доріг.

Lexus GX 470: Подкапотное пространство.

Позашляховик агрегатований потужним та надійним двигуном V8 з об’ємом 4.7 л, потужністю 273 л.с. Витрата бензину становить 18/100 км, і залежить від ступеня натискання на педаль газу. При такій великій витраті господарем Lexus GX було прийнято правильне рішення, перевести автомобіль на економну паливну систему – газ. Середня економія їзди на газі по відношенню до бензину на 10 000 км: 21 700 грн.

Блок управления STAG Q-MAX PLUS.

Для Lexus GX 470 наші майстри підібрали обладнання, яке відповідає всім експлуатаційним характеристикам автомобіля, встановивши на нього польську електроніку STAG QMAX PLUS. Система працює за протоколом OBD, гарантуючи відповідний до навантаження двигуна та умовам роботи впорскування газу.

Редуктор GreenGas AT09 Nordic XP.

Для відображення повної потужності даного двигуна було встановлено 2 редуктори GREENGAS AT09 Nordic XP, перевагою яких є застосування подвійної мембрани (система динамічної компенсації тиску), що дозволяє забезпечити вихідний тиск на виході зі збільшенням навантаження на двигун.

Кнопка переключатель газ-бензин LED-500

Високошвидкісні форсунки Hana Single, що встановлені в одиночному виконанні, забезпечують високу продуктивність і дуже точно дозують подачу газу в будь-якому діапазоні навантажень і за будь-яких умов роботи двигуна. Форсунки Hana вважаються найпередовішими на сьогоднішній день.

Тороидальный баллон Greengas на 89 литров

Максимальний балон у тороїдальному виконанні GREENGAS на 89 літрів ми встановили на спеціальні кронштейни під дном автомобіля. Додатково обладнали мультиклапаном AT02 класифікації R67-01.

Більше фото ГБО на Lexus GX 740 в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання