Hyundai Santa FE :корейська врівноваженність


Santa FE
Santa FE

Його керованість іноді порівнюють із ходінням по морю як на кораблі. Настільки цей автомобіль комфортний і м’який у міському трафіку. Хоча його кліренс дозволяє спокійно їздити як містом, так і на природу. Надійний кросовер з чоловічими «рисами» кузова Hyundai Santa FE починає заощаджувати вже сьогодні.

Santa FE: блок управления STAG 400 DPI. Santa FE: блок керування STAG 400 DPI
Santa FE: блок керування STAG 400 DPI

Чотирьохциліндровий мотор 2.4 GDI з потужністю 188 л.с. по місту витрачає палива близько 13-15 л/100 км. На нього було встановлено польську електроніку STAG 400 DPI. Співвідношення газу порівняно з бензином становитиме 80/20, де 80% це буде споживання газу, а 20% – бензину. При цьому додатковим помічником за показаннями залишку та витрати газу було встановлено ультразвуковий датчик GREENGAS UltraZ. Зручний своєю точністю та установкою, так як не вимагає жодних втручань із системою, встановлюється на дно балона.

Santa FE: редуктор GREENGAS AT09 NORDIC XP и корейские форсунки HANA. Santa FE: редуктор GREENGAS AT09 NORDIC XP та корейські форсунки HANA
Santa FE: редуктор GREENGAS AT09 NORDIC XP та корейські форсунки HANA

Серед переваг встановленого редуктора GREENGAS AT09 NORDIC XP слід відзначити застосування подвійної мембрани, що дозволяє забезпечити компенсацію вихідного тиску при збільшенні навантаження на двигун та збільшену в порівнянні з аналогами камеру обігріву. Мембрани GREENGAS AT09 NORDIC XP виготовлені з матеріалів з підвищеною стійкістю до агресивних середовищ.

Santa FE: сенсорный переключатель газ/бензин LED500 и ультразвуковой датчик GG UltraZ. Santa FE: сенсорний перемикач газ/бензин LED500 та ультразвуковий датчик GG UltraZ
Santa FE: сенсорний перемикач газ/бензин LED500 та ультразвуковий датчик GG UltraZ

Корейські форсунки Hana Single відрізняються високою надійністю, швидкістю відкриття-закриття та продуктивністю. Добре зарекомендували себе під час роботи в наших умовах за рахунок високої стійкості до забруднень.

Santa FE: газовый баллон на 54 л GREENGAS. Santa FE: газовий балон на 54 л GREENGAS
Santa FE: газовий балон на 54 л GREENGAS

Тороїдальний балон GREENGAS на 54 л був встановлений в ніші багажника і обладнаний мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту того ж бренду.

Santa FE: ВЗУ врезное в бампер. Santa FE: ЗЗП врізаний в бампер
Santa FE: ЗЗП врізаний в бампер

На прохання власника авто ми додатково здійснили комп’ютерне регулювання системи упорскування. Це забезпечить надійний захист від «підгоряння» клапанів.

Більше фото < https://profigas.ua/gallery/hyundai-santa-fe-2 ‎">ГБО на Hyundai Santa FE в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання