Lexus LX 570 :потужна економія


Lexus LX 570
Lexus LX 570

Великий, потужний та надійний позашляховик, який призначений для будь-яких поїздок та який подолає будь-які перешкоди на дорозі у вигляді піску, бруду, кам’янистого ґрунту чи снігу. Не долає він лише свою витрату бензину. Адже це Lexus LX 570 та його витрата варіюється в межах 15-25 л/100км. Забагато для і без того неідеальних постачань бензину на АЗС. Ось тому він у нас на СТО на переобладнанні на газ.

Під капотом LX 570 встановлений 8-циліндровий двигун на 5,7 л з потужністю 383 л. Для ідеального заміщення рідної паливної системи ми підібрали комплект польської електроніки STAG QMAX PLUS, який забезпечить повне «порозуміння» між бензиновим та газовим блоком управління за рахунок максимально великого пакету вбудованих функцій останнього.

Lexus LX 570: электроника STAG QMAX PLUS. Lexus LX 570: електроніка STAG QMAX PLUS
Lexus LX 570: електроніка STAG QMAX PLUS

Для підтримки повної потужності двигуна було підібрано та встановлено редуктора нового покоління від італійського бренду GREENGAS AT09 Nordic XP у кількості 2 шт., кожен з яких розрахований на 243 к.с. Наявність у них двомембранної газової камери дозволяє отримувати стабільний тиск на виході при збільшеному навантаженні на двигун.

Lexus LX 570: редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP. Lexus LX 570: редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP
Lexus LX 570: редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP

Швидкісні форсунки HANA 2001 Single мають високу якість, швидкодію, низьку шумність. Добре зарекомендували себе під час роботи в наших умовах за рахунок високої стійкості до забруднень.

Lexus LX 570: форсунки HANA в одиночной версии. Lexus LX 570: форсунки HANA у версії Single
Lexus LX 570: форсунки HANA у версії Single

Кнопка-перемикач газ/бензин була вмонтована ліворуч від рульової колонки на рівні інших перемикачів на торпедо. Вийшло так, ніби вона стоїть там уже із заводу. До неї є швидкий доступ з місця водія.

Lexus LX 570: сенсорный переключатель в салоне. Lexus LX 570: сенсорний перемикач в салоні
Lexus LX 570: сенсорний перемикач в салоні

Величезний зовнішній балон на 89 літрів GREENGAS ми встановили на кронштейни під дном автомобіля і обладнали його мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту від італійського виробника Tomasetto.

Lexus LX 570: внешний баллон на 89 л с подвесным ВЗУ. Lexus LX 570: зовнішній балон на 89 л з підвісним ВЗП
Lexus LX 570: зовнішній балон на 89 л з підвісним ВЗП

На прохання власника авто ми додатково здійснили комп’ютерне регулювання системи упорскування. Це забезпечить надійний захист від «підгоряння» клапанів.

Більше фото < https://profigas.ua/gallery/lexus-lx-570">ГБО на Lexus LX 570 в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання