LINCOLN MKC: слухняний виконавець


Дистанційно керувати, відкривати, заводити – головне просто знати, на яку кнопочку натиснути. Варто тільки встановити мобільний додаток, і вона буде робити те, що Ви їй накажете. Красива, швидка, розумна – таку нечасто зустрічаєш на дорозі. Це ми зараз про машину. Lincoln MKC – компактний кросовер, машина преміум-класу, побудована на платформі моделі Ford Kuga, яка збирається і випускається в американському штаті Кентуккі. Оснащена кнопковим управлінням «автоматом», комплексом функцій превентивної безпеки, з яких: система автоматичного гальмування, стеження за розміткою і сліпими зонами, функцією розпізнавання пішоходів. Так що крім всіх її заслуг, вона ще й безпечна.

Укомплектована наша гостя потужним турбованим двигуном EcoВoost об’ємом 2,0 л і робочої продуктивністю 240 к.с. Розгін до перших 100 км долає за 7,4 сек, а ось з витратою бензину не так все приємно – 12л / 100 км, і їсть вона при цьому марку не нижче А-95. Дорога штучка. Саме тому вона приїхала на станцію до нас сьогодні, щоб зменшувати витрати її господаря на паливо.

Але наші майстри і не таких зустрічали. Вони приборкали прямий впорскування комплектом польської електроніки STAG-400 DPI, де співвідношення бензину до газу становитиме 30/70. Встановлений редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP надійний, безпечний і невибагливий до якості газу. Для очищення газового палива в редукторі використовується спеціальний фільтр. А вбудований електромагнітний клапан перекриває подачу газу при заглушеному двигуні, відключеному запалюванні або роботі на бензині.

Високошвидкісні форсунки Hana Single точно дозують подачу газу в кожен циліндр, працюють в будь-якому діапазоні оборотів і при будь-яких умовах роботи двигуна.

Салон автомобіля оббитий дорогою шкірою і за бажанням власника кнопку перемикання газ / бензин ми встановили непомітно біля дверей водія, що не просвердливши жодного зайвого отвори.

Тороїдальний балон GREENGAS на 50 л розмістили на місці для запасного колеса і обладнали його мультиклапаном тієї ж марки з 5-ю ступенями захисту, класу R67-01.

Більше фото ГБО на Lincoln MKC в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання