LINCOLN MKZ: американський шик


До нас на PROFIGAS на переобладнання приїхав досить рідкісний та красивий автомобіль. Lincoln MKZ – один із представників американського імпорту битих авто, яких зараз на переобладнання надходить досить багато.

Lincoln MKZ- це розкішний седан «Е-класу», брат-близнюк автомобіля Ford Fusion або його європейської версії Ford Mondeo. У групі Ford є дуже схожі автомобілі, які зроблені на одній платформі і часто, навіть, з однією підвіскою. Це і Jaguar XF, Ford Fusion, Ford Mondeo, і Lincoln MKZ. Lincoln MKZ є преміальним американським втіленням цього класу, в той час як в Європі преміальний седан – це Jaguar XF.

Що відрізняє саме Lincoln? Вона побудована на цій же платформі, з максимальною розкішшю як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі – красивий просторий салон і шикарний дизайн кузова доповнюється передньою і задньою LED оптикою. Незважаючи на те, що автомобіль в наших краях досить екзотичний, він оснащений дуже поширеним в Європі двигуном 2.0 EcoBoost. Такі двигуни встановлюються на автомобілі: Lincoln MKZ, Lincoln MKC, Lincoln MKX, Ford Fusion, Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Kuga, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, Range Rover Sport, Jaguar XF, Jaguar XE, Jaguar F-Type, Land Rover Discovery Sport і Land Rover Freelander.

Двигун 2.0 EcoBoost поки не дуже популярний на газових СТО і це не дивно – це складний сучасний двигун з безпосереднім вприскуванням. Єдина на ринку система, яка працює на цьому двигуні на 100% коректно і забезпечує потужності характеристики і відсоток заміщення близько 75-80% – це система Stag 400 DPI.

На автомобиль установлен мощный редуктор АТ 13 ХР с динамическим регулированием выходного давления и корейские форсунки Hana премиального уровня, ресурс которых составляет более 250 тысяч км. Установлен внутренний тороидальный баллон Greengas, объемом 47 литров, который оснащен мультиклапаном с 5-ю степенями защиты, в числе которых ручной, электромагнитный, скоростной, противопожарный клапаны и отсечка на 80%. Заправочный узел врезан в бампер, а кнопка переключения с бензина на газ установлена на месте пепельницы.

Готово! Теперь владелец авто будет существенно экономить на каждом пройденном километре.На автомобіль встановлена нова розробка компанії Tomasetto – потужний редуктор АТ 13 ХР з динамічним регулюванням вихідного тиску і корейські форсунки Hana преміального рівня, ресурс яких становить понад 250 тисяч км. Встановлено внутрішній тороїдальний балон Greengas, об’ємом 47 літрів, який оснащений мультиклапаном із 5-ю ступенями захисту, в числі яких ручний, електромагнітний, швидкісний, протипожежний клапани і відсічка на 80%. Заправний вузол врізаний в бампер, а кнопка перемикання з бензину на газ встановлена на місці попільнички.

Готово! Тепер власник авто буде суттєво заощаджувати на кожному пройденому кілометрі.

Більше фото ГБО на Lincoln MKZ в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання