MERCEDES C300: ГБО без компромісів


Седан середнього класу Mercedes-Benz C300 – справжнє втілення компактного представницького авто, нехай і в компактному розмірі. У цьому автомобілі зібрані воєдино технології, безпека, комфорт і справжнє задоволення від їзди. Розробники C-класу доклали масу зусиль для того щоб скомпонувати все це, і варто визнати, їм це вдалося.

Під капотом цього Mercedes’а трудиться 231-сильний мотор об’ємом 2996 куб. см. і в розміреному режимі їзди він споживає бензину близько 15 л/100 км. Тому цілком закономірно, що власник прийняв безкомпромісне рішення перевести його на газ і звернувся на СТО «ПрофіГаз».

MERCEDES C300: 231-сильный мотор с ГБО.MERCEDES C300: 231-сильний мотор з ГБО.

Майстри нашого СТО мають величезний досвід роботи з такими авто і цей Mercedes-Benz всього за один день отримав відмінну автогазову систему. Основою для її створення послужив електронний блок керування STAG QMAX PLUS, який дозволив налаштувати ідеальну взаємодію між ГБО і штатною системою. Нагадаємо, що цей ЕБК має автоадаптацію OBD, обслуговування інтерфейсу CAN і K-line відповідно до OBD2 / EOBD, накладення палива в момент перемикання і повне обслуговування 2 паливних банків.

Вибір редуктора теж був очевидний, адже GreenGas AT13 Antartic Super прекрасно адаптований для роботи з нашим газовим паливом і здатний забезпечити стабільні робочі характеристики автогазових систем на моторах потужністю до 340 к.с. А за впорскування відповідають високошвидкісні форсунки Hana 2001 Single, які в одиночному виконанні значно спрощують монтаж і дозволяють зробити установку максимально близько до місця врізки у впускний колектор.

MERCEDES C300: вместо запаски баллон на 59 л (220х650 мм).MERCEDES C300: замість запаски балон на 59 л (220х650 мм).

Сховище для газового палива теж було підібрано індивідуально. Місце запасного колеса в підпіллі багажника зайняв 59 літровий тороідальний балон GreenGas розміром 220х650 мм з мультиклапаном GreenGas АТ02. Тепер, при заправці повного баку бензину і газового балона, сумарний пробіг авто без дозаправок становить майже 1000 км.

Після монтажу ГБО наші фахівці провели налаштування автогазової системи в русі з відстеженням паливних корекцій, що дозволило зберегти всі динамічні характеристики автомобіля.

Після установки ГБО, за умови пробігу 15 000 км/рік:
Економія складає близько 3000 грн./міс.*
Окупність автогазової установки приблизно 8 міс.*
*при вартості за літр: бензин – 31,50 грн, газ – 12,00 грн

Більше фото ГБО на Mercedes в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання