MERCEDES ML63 AMG: втілення потужності


Швидше за все, більшість з вас задається питанням – НАВІЩО НА ЦЬОМУ АВТОМОБІЛІ ГАЗ? Відповідь на нього точно знає власник Mercedes ML63 AMG, адже він навіть не питав навіщо, а приїхав до нас на СТО і попросив встановити ГБО.

Чому саме СТО «Профігаз»? Відповідь проста: AMG не займається розробкою і установкою газобалонного обладнання. А якщо врахувати, що в цій машині кожна деталь, включаючи колісні диски, гальмівні супорти, накладки на пороги і іншу атрибутику просто кричить про статус, то і ГБО тут має бути тільки краще.

MERCEDES ML63 AMG: внедорожник с характером спорткара.MERCEDES ML63 AMG: позашляховик з характером спорткара.

ML63 AMG дійсно універсальний автомобіль. Маючи кузов позашляховика, під капотом він приховує V-образну вісімку, яка видає 510 к.с. потужності і 630 Нм моменту. Так що основною стихією його проживання є швидкісна траса. Повільно ML63 AMG їздити не любить, а утримати витрату до 20 л/100 км можна, тільки якщо не перевищувати 2000 об/хв. Як тільки стрілка тахометра хвацько перескакує цю позначку, витрата перевалює за 30 літрів і це далеко не межа. Двигун об’ємом 6,3 л не може і не повинен бути економним !!! Але встановивши газобалонне обладнання можна стримати експлуатаційні витрати.

Наші фахівці встановили на Mercedes ML63 AMG ГБО на чолі з польським блоком управління STAG QMAX PLUS. За забезпечення необхідного газового потоку відповідають два редуктора Tomasetto AT13 Antartic Super, що гарантують стабільний тиск в системах потужністю до 640 к.с. Впорскування реалізовано за допомогою 8 форсунок Hana 2001 Rail встановлених двома окремими рейками, по одній на кожну «голову».

MERCEDES ML63 AMG: 8 газовых форсунок Hana 2001 Rail.MERCEDES ML63 AMG: 8 газових форсунок Hana 2001 Rail.

З газовим резервуаром теж проблем не виникло, адже завдяки великому складському запасу вдалося підібрати оптимальний за обсягом і розмірами циліндричний балон GREENGAS на 90 л. Заправного обсягу (близько 72 л пропан-бутану) для такої машини цілком вистачить, але ж при цьому в багажнику залишилося ще достатньо місця для пари великих валіз і дорожніх сумок.

MERCEDES ML63 AMG: цилиндрический баллон в багажнике.MERCEDES ML63 AMG: циліндричний балон в багажнику.

Тепер в Mercedes ML63 AMG з’явилися елементи з логотипами STAG, Tomasetto, Hana і GREENGAS. Але це не заважає залишатися йому ексклюзивним, адже все це – найкраще обладнання від «PROFIGAS».
Більше фото MERCEDES ML63 AMG з ГБО в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання