Mercedes ML63: ГБО на AMG


Mercedes ML63 AMG це статус! Встановлювати газ на таке авто вирішуються багато хто, але беруться далеко не всі. Величезний за обсягом прокачаний 8-циліндровий V-подібний двигун вимагає особливого підходу і у фахівців СТО PROFIGAS для нього є спеціально підібрані і перевірені комплекти, що зарекомендували себе як оптимальні для тюнингованного V8 від AMG.

Mercedes ML63 AMG
Mercedes ML63 AMG

На цей ML63 AMG з V-подібною вісімкою в 510 сил і 630 Нм моменту наші фахівці встановили автогазову систему на базі високотехнологічної електроніки GREENGAS AERO, що призначена для 8-циліндрових моторів і має функцію автоадаптаціі по OBD. Завдяки швидкому процесору і просунутим алгоритмам керування, GREENGAS AERO точно розраховує паливну суміш для забезпечення нормальної роботи мотора в усіх експлуатаційних режимах.

Mercedes ML63 AMG: ГБО на прокачанный 8-цилиндровый V-образный мотор.Mercedes ML63 AMG: ГБО на прокачаний 8-циліндровий V-подібний двигун.
Mercedes ML63 AMG: ГБО на прокачаний 8-циліндровий V-подібний двигун.

Щоб забезпечити велетенську потужність двигуна, в ГБО змонтовано 2 редуктора Tomasetto AT13 Antartic Super, що гарантують стабільний тиск і необхідну продуктивність в системах потужністю до 680 к.с., а це з лишком перекриває запас по потужності.

Під стать мотору підібрані і одиночні форсунки Hana 2001 Rail, які гарантують точне і швидке впорскування необхідної порції газу. А одиночна конструкція дозволила провести монтаж так щоб форсунки повністю зникли під накладками (перед монтажем це була одна з головних вимог власника авто).

Mercedes ML63 AMG: удобное расположение и четкая индикация всех режимов.Mercedes ML63 AMG: зручне розташування і чітка індикація всіх режимів.
Mercedes ML63 AMG: зручне розташування і чітка індикація всіх режимів.

Пропан-бутановий балон на 54 л здатний вмістити 44 літри пропан-бутану, а це хороша надбавка до бензинового баку. Мультиклапан GreenGas AT02 R67-01 також спеціально підібраний для потужної системи і має не тільки вихід D8, а й збільшені прохідні перетини.

Тепер стрімкий і швидкий ML63 AMG їздить ще й економно, тому що PROFIGAS навіть двигун об’ємом 6,3 л може навчити економії.

Більше фото MERCEDES ML63 AMG с ГБО в галерее.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання