MITSUBISHI OUTLANDER: драйв без обмежень


Наші клієнти довіряють нам навіть нові автомобілі з голочки. Бак машини нашого гостя не бачив навіть двох повних заправок з моменту, як вона викотилася з заводу Mitsubishi. Вона пробігла всього 1200 км і вже відвідала нашу станцію. Брутальний і стильний кросовер Mitsubishi Outlander 2019 року випуску приїхав до нас на переобладнання. Автомобіль наповнений кращими сучасними технологіями, які забезпечують комфорт і безпеку при поїздках в будь-яких дорожніх умовах. Стриманий дизайн зовні і просторий салон всередині підкреслює переваги самого автомобіля і статус його власника. Є прямим конкурентом автомобілів Toyota RAV4, Honda CR-V, Nissan X-Trail, і іншим авто даного класу SUV.

Данный кроссовер агрегатируется 2-литровым двигателем на 4 цилиндра, мощностью в 147 л.с. и предлагает удачную комбинацию: мягкую работу и относительно динамическое ускорение. Мотор не обладает избытком мощности, поэтому и не может порадовать хорошим расходом. Потребляет минимум 12 литров расхода топлива на 100 км, а в пробках и больше. Даний кросовер агрегатується 2-літровим двигуном на 4 циліндри, потужністю в 147 к.с. і пропонує вдалу комбінацію: м’яку роботу і щодо динамічне прискорення. Мотор не володіє надлишком потужності, тому і не може порадувати хорошим витратою. Споживає мінімум 12 літрів витрати палива на 100 км, а в пробках і більше.

Машина була переобладнана із застосуванням преміального італійського комплекту Landi Renzo Omegas EVO. Компоненти системи виконані в компактних корпусах, що дозволило легко їх розмістити під капотом, не створюючи складності для подальшого обслуговування. При розробці комплектів такого рівня, компоненти системи піддаються суворим тривалим випробуванням, що гарантує максимальну якість і ефективність з часом.

Форсунки застосовані тарельчатой конструкції, забезпечують хорошу швидкість роботи, точність впорскування і максимальну продуктивність. Маслянисті домішки і «брудний» газ цим форсунок не перешкода. Редуктор Landi Renzo LІ10 OEM рівня встановлюються на конвеєрі автовиробників Alfa Romeo, Lancia і Fiat. Редуктора цієї версії можуть підтримувати потужність до 400 к.с.

Функціональна кнопка перемикання газ / бензин була встановлена в заглушці зліва від рульової колонки, чудово проглядається з місця водія і гармонійно вписалася в інтер’єр. Заправний вузол зручно розміщений в лючке бензобака і не піддається зовнішнім пошкоджень, не видаючи зовні прихильність до газобалонної сім’ї. В автомобілях моделі Outlander встановити газовий балон можна в декількох варіаціях. Для даної машини установка тороідальний балона GREENGAS, об’ємом в 72 літра, була виконана під кормою автомобіля.

Тепер втілення італійського якості та європейської надійності ГБО на цьому автомобілі подарують власнику радість і комфорт при експлуатації, і економію витрат на паливі..

Більше фото ГБО на Mitsubishi Outlander в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання