MITSUBISHI OUTLANDER: газ для службових авто


Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Ми вже раніше розповідали вам про компанії, які в обов’язковому порядку ставлять на свої службові автомобілі газ. Так ось таких клієнтів у нас багато. На цей раз один з наших постійних улюблених клієнтів пригнав до нас на станцію два свої свіженьких кросовера Mitsubishi Outlander в новому концептуальному дизайні Dynamic Shield. Абсолютно новий вигляд отримала передня частина кузова; була посилена підвіска, поліпшена шумоізоляція в салоні. Зручні, комфортні та стильні автомобілі курсують на дорозі впевнено і невимушено, але на жаль їх витрата не радує їх власників. А це ми поправимо.

Mitsubishi Outlander: подкапотное пространство. Mitsubishi Outlander: підкапотний простір.
Mitsubishi Outlander: підкапотний простір.

І так, машини оснащені двигуном об’ємом 2,4 л, потужністю 170 к.с. з відмінною динамікою і великим запасом тяги двигуна. Але зворотний бік цієї медалі, це витрата палива – він може досягати навіть 23 л / 100 км по місту.

На 2 автомобілі ми встановили однакові системи польського походження STAG-4 QBOX PLUS для 4-циліндровим двигуном. Сучасні Котроллер оснащені розширеною функцією автоадаптаціі по протоколу OBD2, яка гарантує уприскування газу, точно відповідає умовам експлуатації і поточної навантаженні двигуна.

Mitsubishi Outlander: блок управления STAG-4 QBOX PLUS . Mitsubishi Outlander: блок керування STAG-4 QBOX PLUS.
Mitsubishi Outlander: блок керування STAG-4 QBOX PLUS.

Встановлений редуктор STAG R01 забезпечує стабільну вихідну тиск в моменти різкого навантаження на двигун і гарантовано продуктивно працює в умовах низької температури за бортом автомобіля.

Mitsubishi Outlander: редуктор STAG R01. Mitsubishi Outlander: редуктор STAG R01.
Mitsubishi Outlander: редуктор STAG R01.

Чотирьохсекційні форсунки STAG W02 BFC забезпечують стабільність параметрів упорскування і мають надійний пластиковий корпус, з легкою конструкцією, більш стійкою до шкідливих домішок газу.

Mitsubishi Outlander: кнопка переключения газ/бензин. Mitsubishi Outlander: кнопка перемикання газ/бензин.
Mitsubishi Outlander: кнопка перемикання газ/бензин.

Величезний газовий балон на 72 л GREENGAS встановили під днищем автомобіля, обладнавши його мультиклапаном з 5-ю ступенями захисту Tomasetto АТ02, класу R67-01. А кнопку перемикання газ / бензин розмістили зліва від рульової колонки і вона чудово проглядається з водійського місця.

Більше фото ГБО на Mitsubishi Outlander в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання