ML63 AMG: велетенська сила + ГБО


Mercedes ML63 AMG неординарний автомобіль з прокачаним мотором V8, на який ставити газобалонне обладнання візьметься далеко не кожна СТО. Але ГБО від PROFIGAS з грамотною установкою від фахівців цієї компанії, робить автомобіль економічніше зі збереженням всіх експлуатаційних характеристик. При цьому для Mercedes ML63 AMG відразу пропонується спеціально підібраний комплект, що зарекомендував себе як одне з найкращих рішень на тюнінговані двигуни V8 від AMG.

MERCEDES ML63 AMG: ГБО делает его экономичнее.MERCEDES ML63 AMG: ГБО робить його економічніше.
MERCEDES ML63 AMG: ГБО робить його економічніше.

На ML63 AMG з V-подібною вісімкою в 510 к.с. і 630 Нм моменту наші фахівці встановлюють високотехнологічний блок керування STAG QMAX PLUS, який за рахунок швидкого процесора і просунутих алгоритмів точно розраховує паливну суміш для забезпечення нормальної роботи мотора в усіх експлуатаційних режимах.

З огляду на по-справжньому велетенську потужність двигуна, в систему змонтовано 2 редуктора Tomasetto AT13 Antartic Super, що гарантують стабільний тиск і необхідну продуктивність в системах потужністю до 680 к.с. Під стать мотору підібрані і форсунки Hana 2001 Rail, які гарантують точне і швидке впорскування необхідної порції газу. Форсунки при цьому встановлені двома окремими рейками, по одній на кожну «голову».

MERCEDES ML63 AMG: отдельные рейки форсунок для каждой "головы".MERCEDES ML63 AMG: окремі рейки форсунок для для кожної "голови".
MERCEDES ML63 AMG: окремі рейки форсунок для для кожної “голови”.

Пропан-бутановий балон на 54 л здається для цього автомобіля зовсім маленьким. Але навіть 44 літри пропан-бутану це хороша надбавка до бензиновому баку. Мультиклапан GreenGas AT02 R67-01 також спеціально підібраний для потужної системи і має не тільки вихід D8, а й збільшені прохідні перетини.

Тепер ML63 AMG їздить не тільки швидко і стрімко, але і економно. Тому що на СТО PROFIGAS навіть двигун об’ємом 6,3 л можуть навчити економії без впливу на експлуатаційні характеристики. І прекрасно усвідомлюючи це, власники ML63 AMG приїжджають до нас на СТО і замовляють «газ», будучи повністю впевненими в результаті.

Більше фото MERCEDES ML63 AMG з ГБО в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання