Мережа автогазових СТО “PROFIGAS”

Мережа незалежних СТО «Профігаз» понад 20 років займає лідируючу позицію в сфері встановлення та обслуговування газобалонного обладнання. Ми активно формуємо і підтримуємо мережу сертифікованих СТО, яка охоплює 50 найбільших міст України та покриває практично всі регіони країни.

“Профігаз” – один з найперспективніших і масштабних спільних проектів компанії Авто Газ Глобал та польського виробника ГБО під торговою маркою STAG, компанії AC S.A, яка має розгалужену сервісну мережу в Польщі та багато представництв в Європі.

Сеть СТО «Профигаз» – это:

 • перша найбільша Мережа СТО з усіма дозвільними документами;
 • кваліфікована установка ГБО, гарантійне та сервісне обслуговування;
 • єдиний знак якості і стандартів ГБО;
 • установка обладнання провідних виробників;
 • інноваційні технології переобладнання авто на газ!
 • 100 авторизованих і Партнерских сервісних центрів STAG
 • багаторічний досвід по установці і обслуговуванню ГБО
 • професіоналізм персоналу та висока якість обслуговування
 • широкий спектр сервісів та послуг, що надаються
 • єдина всеукраїнська гаряча лінія для учасників мережі і клієнтів

Фахівці СТО «Профігаз» мають високу якість знань і можливостей в сфері переобладнання авто на газ. Персонал СТО, який бажає приєднатися до мережі “Профігаз”, проходить навчання з можливістю отримати документи державного зразка. Крім цього, фахівці з установки регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації і різні семінари.

Ми працюємо з двигунами будь-яких типів і поколінь. Активно розвивається галузь газодизельного переобладнання. Ми готові допомогти і поділитися досвідом і знаннями з усіма, хто планує встановлювати ГБО або вже це зробив.

На базі СТО «Профігаз» вже більше 10 років відкрито навчальний центр, який мав кілька назв, але зараз називається “Академія АВТОГАЗ”. Наш центр дозволяє майбутнім установникам з усієї України навчатися самим передовим та інноваційним технологіям переобладнання авто на газ. Те, чого навчають у Академії АВТОГАЗ, ніколи не розкажуть в інших навчальних закладах, тому що наша держава ще не готова цьому навчати.

Викладачі Академії АВТОГАЗ – це практикуючі технічні фахівці, які щодня працюють з людьми, автомобілями і газобалонним обладнанням. Вони регулярно відвідують заводи провідних виробників ГБО в Європі, тісно співпрацюють з розробниками і техніками виробників.

Програма Лояльності для клієнта «Профігаз» може ще більше скоротити витрати на обслуговування автомобіля. У будь-який партнерській сертифікованій станції по всій Україні і всьому світі умови клієнтської програми забезпечать якісне гарантійне та технічне обслуговування вашого авто.

Покупцям ГБО або клієнтам, що переобладнали автомобіль на будь-якій станції мережі автогазових СТО, ми пропонуємо повну технічну підтримку від моменту покупки або установки і протягом усього життєвого циклу газобалонного обладнання.

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Наші клієнти
             
Наши партнеры
       
Обладнання