NISSAN ALTIMA: покоління інновацій


Помітні зміни відбуваються в концерні Nissan в останні роки. Традиційна консервативність тепер вдало балансує зі спортивним стилем. Сьогодні у нас на переобладнанні Nissan Altima останнього покоління. Завдяки оновленому дизайну даний седан став найбільш продаваним автомобілем у своєму класі. Зміни торкнулися радіаторної решітки, переробленої світлодіодним оптики і стилізованим салоном з оновленою панеллю. В салоні комфортно, на дорозі впевнено.

Обладнана Altima 2,5-літровим двигуном на 175 к.с., який працює з варіативною коробкою передач. Середня витрата по місту на ній становить близько 9 л на 100 км, а по трасі – 6 л на 100 км. Саме тому іноді її порівнюють з гібридними авто. Витрата відносно невелика, але ми-то прекрасно знаємо, що економити реально можна тільки на газі.

Незважаючи на зовнішні, здавалося б, розмашисті габарити, місця в підкапотному просторі буває не так багато, як хотілося б. Іноді нашим майстрам для установки обладнання потрібно демонтувати впускний колектор, бампер, колеса, Локкер. І Altima не виняток. Для установки електроніки і редуктора знадобилося демонтувати повітряний фільтр і акумуляторну батарею, наприклад.

Електроніка була обрана польської компанії STAG QBOX PLUS з вбудованою системою автоадаптаціі OBD. Даний блок має функцію накладення палива в момент перемикання з бензину на газ і назад з газу на бензин, що дозволяє зробити перехід під час роботи двигуна плавним і практично непомітним.

Встановлений редуктор з подвійною мембраною GREENGAS Nordic XP дозволяє забезпечити компенсацію вихідного тиску при збільшенні навантаження двигуна і має збільшену в порівнянні з аналогами камеру обігріву.

Для монтажу форсунок були обрані корейські форсунки Hana 2001 року в виконанні Single, які є найбільш передовими на сьогоднішній день, так як вони мають високу продуктивність, тривалий термін експлуатації, і забезпечують швидку і точну подачу газової суміші в кожен циліндр двигуна.

Для сенсорного перемикача LED 500 було зроблено невеликий отвір біля рульової колонки і його прекрасно видно з місця водія.

Газовий балон на 65 л ТМ GREENGAS був встановлений на місце для запасного колеса і обладнаний мультиклапаном класу R67-01 AT02 Sprint тієї ж марки.

Більше фото ГБО на Nissan Altima в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання