NISSAN MURANO:витрати вдвічі менше


Nissan Murano
Nissan Murano

Виходячи з досвіду наших клієнтів та відгуків в інтернеті, власники «Муріків», а так ласкаво називають Nissan Murano, часто скаржаться на витрату палива. Це й не дивно, адже двигуни у кросоверах не бувають ощадливими. Звичайно, все залежить від манери їзди господаря, але найчастіше витрата бензину стартує від 11 л/100 км.

Nissan Murano: блок управления STAG QMAX PLUS и 2 фильтра паровой фазы газаNissan Murano: блок керування STAG QMAX PLUS та 2 фільтра парової фази газу
Nissan Murano: блок керування STAG QMAX PLUS та 2 фільтра парової фази газу

Тільки нещодавно у нас був такий самий Nissan Murano на переобладнанні, з об’ємом двигуна 3.5 літрів і потужністю 260 к.с. Різниця в комплектації вийшла незначною, а ось балон клієнт вибрав більше, на 79 літрів. Хочемо звернути увагу, що кожному клієнту на нашому СТО ми пропонуємо 3-5 видів балонів на вибір, тому що у нас є не тільки ходові моделі та літражі, а в принципі найбільший вибір балонів на складі.

Nissan Murano: редуктор GREENGAS AT13 XPNissan Murano: редуктор GREENGAS AT13 XP
Nissan Murano: редуктор GREENGAS AT13 XP

Ми також на нього встановили польську електроніку STAG QMAX PLUS, що працює за протоколом OBD, технічно вдосконалену, що відрізняє сімейство контролерів Q-генерації, у поєднанні з великим пакетом вбудованих функцій.

Nissan Murano: кнопка-переключатель газ/бензин LED 500Nissan Murano: кнопка-перемикач газ/бензин LED 500
Nissan Murano: кнопка-перемикач газ/бензин LED 500

Місця під капотом небагато, тому редуктор GREENGAS AT13 XP захований за повітроводом, а для встановлення корейських форсунок HANA Single потрібно також знімати колектор.

Кнопка-перемикач газ/бензин LED 500 була вмонтована в низку інших перемикачів зліва від рульової колонки. Виглядає досить гармонійно, ніби це було зроблено ще на заводі-виробнику.

Nissan Murano: баллон GREENGAS на 79 литровNissan Murano: балон GREENGAS на 79 літрів
Nissan Murano: балон GREENGAS на 79 літрів

Як ми вже згадали, газовий балон GREENGAS на 79 літрів було встановлено у ніші для запасного колеса. Обладнали балон мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту, серед яких електромагнітний, протипожежний клапани та відсікач на 80%.

Більше фото ГБО на Nissan Murano в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання