NISSAN MURANO:допоможемо і йому заощадити


Nissan Murano
Nissan Murano

Спочатку Nissan Murano розроблявся тільки для американського ринку і до 2007 року був єдиним кросовером Nissan для США та Канади. Згодом на ринку з’явилася модель Rogue, збільшивши лінійку кросоверів цього бренду. Сьогоднішній наш гість Nissan Murano 2-го покоління, зі значним пробігом, власник якого приїхав до нас за економією.

Nissan Murano обладнаний двигуном V6, об’ємом 3,5 л та потужністю 260 л.с. Враховуючи його обсяги, він дуже ненажерливий у паливі, його витрата стартує від 11л/100 км. Заправити повний бак бензину зараз затратно не тільки на такому авто, а й на будь-якому іншому, якщо надається така можливість, звісно. Але ми допоможемо заощаджувати точно.

Nissan Murano: блок управления STAG QMAX PLUSNissan Murano: блок керування STAG QMAX PLUS
Nissan Murano: блок керування STAG QMAX PLUS

На даний автомобіль була встановлена польська електроніка останньої версії Q-генерації STAG QMAX Plus з великим функціоналом, що гарантує ідеальне налаштування ГБО.

Місця під капотом для встановлення нової паливної системи зовсім небагато. Таке трапляється часто. А щоб встановити газобалонне обладнання, звичайно потрібно дотримуватися технічних правил при монтажі. Наприклад, місце під установку блоку управління має бути обрано таким чином, щоб виключити пряме влучення води. До того ж, він повинен бути встановлений стаціонарно, роз’ємом вниз і подалі від гарячих частин двигуна. Тому на фото видно, що блок захований далеко в моторному відсіку, але безпечно.

Nissan Murano: 2 фильтра паровой фазы газаNissan Murano: 2 фільтри парової фази газу
Nissan Murano: 2 фільтри парової фази газу

Це ж торкнулося редуктора, GREENGAS AT13 XP, який ми встановили. Він хоч і великий за розміром, але його вистачить для відпрацювання повної потужності цього двигуна. Завдяки застосуванню в ньому системи динамічної компенсації тиску при збільшенні навантаження на двигун він видає стабільний тиск на виході.

Nissan Murano: тороидальный баллон на 69 литровNissan Murano: тороїдальний балон на 69 літрів
Nissan Murano: тороїдальний балон на 69 літрів

Щоб встановити форсунки Hana Single, довелося попередньо демонтувати повітропровід та колектор. Зате фільтри грубої очистки встановлені на видному та зручному місці. Надалі їх буде зручно та швидко змінювати.

Nissan Murano: мультиклапан класу R67-01

Газовий балон GREENGAS на 69 літрів встановлений в ніші для запасного колеса і обладнаний мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту.

Більше фото < https://profigas.ua/gallery/nissan-murano‎">ГБО на Nissan Murano в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання