NISSAN QUEST: семимісний новачок

Давненько ми не публікували в своїх оглядах переобладнані авто Lux-класу.

Такого гостя у нас на СТО ще не було! Величезний, семимісний передньопривідний мінівен Nissan Quest сьогодні переобладнують на газ – відмінний автомобіль для великої родини і подорожей. Модель офіційно продавалася тільки на американському, китайському та японських ринках. В Україні такі автомобілі не надто популярні, і, як правило, потрапляють до нас після покупки на американських аукціонах.

Достаточно эксцентричное авто, особенностью интерьера которого является размещение по центру торпедо мультимедийного экрана. Рычаг автоматической КПП также размещен на торпедо весьма удобно и не занимает место между водителем и пассажиром, что позволяет свободно перемещаться в салоне. В целом, салон Nissan Quest невероятно просторный и очень комфортный. Сидения расположены в 3 ряда, последний из которых быстро складывается, увеличивая багажное отделение в 2 раза. Досить ексцентричне авто, особливістю інтер’єру якого є розміщення по центру торпедо мультимедійного екрану. Важіль автоматичної КПП також розміщений на торпедо досить зручно і не займає місце між водієм і пасажиром, що дозволяє вільно переміщатися в салоні. В цілому, салон Nissan Quest неймовірно просторий і дуже комфортний. Сидіння розташовані в 3 ряди, останній з яких швидко складається, збільшуючи багажне відділення в 2 рази.

Агрегатований Nissan Quest бензиновим мотором V6 3.5л, потужністю 260 к.с. в поєднанні з АКПП варіатором і переднім приводом. Витрата бензину при середніх навантаженнях на двигун становить 14-16 л / 100 км.

Оснастили машину електронікою GREENGAS AERO з OBD. Блок управління обладнаний потужним процесором, а функція зчитування параметрів OBD II і EOBD забезпечує безперебійну роботу системи автоадаптаціі.

Встановлений на авто редуктор GREENGAS АТ13ХР характеризується перевагою застосування подвійної мембрани, що дозволяє забезпечити компенсацію вихідного тиску при збільшенні навантаження на двигун, і збільшеною камерою обігріву. Мембрани даного редуктора зроблені з матеріалів з підвищеною стійкістю до агресивних середовищ.

При переобладнанні були використані високошвидкісні форсунки Hana, які не потребують тарировки і працюють в будь-яких умовах з максимальною продуктивністю.

Місце для розміщення величезної циліндричного балона, об’ємом 121 л, було вибрано в ніші багажного відсіку. Досить нестандартний вибір такого обсягу. Для більш компактного розміщення, можна було поставити балон і поменше, але зате для далеких подорожей він підійде чудово. Балон був укомплектований мультиклапаном GREENGAS АТ02, класу R67-01. А кнопка-перемикач газ / бензин встановлена в ряду інших перемикачів.

Більше фото ГБО на Nissan Quest в галереї.