NISSAN ROGUE: удовольствие в управлениизадоволення в керуванні


Все частіше до нас на СТО заїзджають автомобілі, які тільки приїхали з Америки. 3-4 американських машини одночасно на монтажі – це вже не в дивину для нас. Міннесота, Каліфорнія, Нью Йорк – саме ці Штати ми найчастіше бачимо на номерних знаках цих машин. Сьогодні до нас приїхав красивий позашляховик Nissan Rogue з красивого і холодного північного штату Міннесоти.

Комфортный, производительный и функциональный кроссовер отличается от других кроссоверов манерами легкового автомобиля. Наш гость 2012 года выпуска, с двигателем на 2,5 литра и 170 л.с.под капотом. Расход бензина соответствует его габаритам: 12 литров на 100 км. Но теперь Nissan будет экономнее.Комфортний, продуктивний і функціональний кросовер відрізняється від інших кросоверів манерами легкового автомобіля. Наш гість 2012 випуску, з двигуном на 2,5 літра і 170 л.с.під капотом. Витрата бензину відповідає його габаритам: 12 літрів на 100 км. Але тепер Nissan буде економніше.

Під капотом цього автомобіля ми встановили комплект італійської електроніки Landi Renzo Omegas EVO з OBD. Завдяки інноваційним рішенням блок управління забезпечить надійну роботу ГБО і дозволить домогтися високих екологічних показників.

Форсунки АЕВ виконані у формі рейки на 4 циліндри, тому вони стійкі до перепадів температур, механічних і атмосферних впливів. Але, найголовніше, це чудова стійкість до різних забруднень і домішок газу. Редуктор ОEM рівня LI10 має високу теплопровідність, що дозволить забезпечити стабільні робочі характеристики навіть в найбільші морози.

Перемикач газ / бензин встановлено в ряду інших перемикачів; він оснащений індикатором рівня газу в балоні, тому буде повідомляти своєму власникові про кількість залишкового палива інтенсивністю своєї регульованою підсвічування. Балон тороидальний GREENGAS на 54 літра встановили в ніші для запасного колеса.

Більше фото ГБО на Nissan Rogue в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання