Opel Insignia:майже німецький характер


Opel Insignia

Opel Insignia – представник середнього класу сімейства компанії Opel. Ця модель є першим автомобілем, побудованим на платформі Eplision II. Висококласний та стильний в управлінні Opel Insignia привертає до себе увагу. Чудовий екстер’єр чудово поєднується з комфортним салоном. Регулювання сидінь, суцільна електроніка з великою кількістю положень, дозволяє відрегулювати положення сидінь як вам подобається. Максимальний комфорт у поїздках на тривалі відстані.

Opel Insignia: блок управления Prins VSI- 2.0 Ope Insignia 2000. Opel Insignia: блок керування Prins VSI- 2.0 Ope Insignia 2000.
Opel Insignia: блок керування Prins VSI- 2.0 Ope Insignia 2000.

Обладнується Insignia двигуном об’ємом 2,0 л з потужністю 220 л.с. Витрата палива варіюється від 10 до 15 л/100 км. Хазяїном було ухвалено оптимальне рішення перевести авто на газ. Для установки газового обладнання був обраний преміальний комплект голландської Prins VSI-2.0 Opel Insignia 2000. Ця система спеціально розроблена і відкатана безпосередньо під цей двигун. Має електронний блок управління з 32-бітним процесором та вбудованим емулятором форсунок, розширені діагностичні функції та тестування додаткових пристроїв. Завдяки інноваційним алгоритмам роботи це ГБО підходить для двигунів EURO 5 та EURO 6.

Opel Insignia: редуктор PRINS MAP VSI . Opel Insignia редуктор PRINS MAP VSI .
Opel Insignia редуктор PRINS MAP VSI .

Встановлений редуктор PRINS MAP VSI потужністю до 500 к.с. виготовлений відповідно до стандарту R67-01, має клапан скидання надлишкового тиску, вбудований датчик температури та опційне підключення до MAP.

Opel Insignia: форсунки Keihin. Opel Insignia форсунки Keihin.
Opel Insignia форсунки Keihin.

Було встановлено форсунки японської компанії Keihin. Вони мають безпрецедентну швидкість спрацьовування та ресурс роботи до 350 тис.км.

Opel Insignia: Тороидальный газовый баллон на 47 л ТМ GREENGAS. Opel Insignia: Тороїдальній газовий балон на 47л ТМ GREENGAS.
Opel Insignia: Тороїдальній газовий балон на 47л ТМ GREENGAS.

Пропан-бутановий тороїдальний балон GREENGAS на 47 літрів встановили в багажнику в ніші запасного колеса, який обладнали мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту AT02 Sprint R67-01 від компанії Tomasetto.

Більше фото ГБО на Opel Insignia в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання