Відгуки

Олександр Якімов
5,0 rating

Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

Марина Васянович
5,0 rating

Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

Andrey Naumov
5,0 rating

Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

Анатолий Boiko
5,0 rating

Хочу написати позитивний відгук від “пересічного” громадянина (з тяжкою вдачею), який втратив надію в усуненні недоліків у своєму авто. Мої друзі пропонували своїх майстрів “кулібіних” і ті намагалися, але проблеми ніяк не усувалися.
Справа в тому, що я встановив газ. обладнання на своє авто в 2007 і не міг натішитися його роботою. Але з кінця 2020 року постала проблема, яка в буквальному сенсі “трясла” авто. Фахівці дивилися авто і визначали, що це: можливо: кардан, хрестовини, клапана і … Діагноз так і не вдалося встановити. Намучились всі (з урахуванням мого характеру)! Але 14.01.2022 року я попрямував до цеху з ремонту газ.обладнання, що на Бережанській, і хочу тепер сказати, що
там мені “попався” в цеху ремонту (І ТЕПЕР Я ВІД НЬОГО, ЯК ВІД ФАХІВЦЯ, НА ЗАХОПЛЕННІ) такий простий, унікальний хлопець Андрій (прізвище його не впізнав), який виявив чудеса винахідливості, знання, кмітливість і, головне, бажання в ремонті мого авто. Він цілий день! вовтузився (без обіду (моя вина) біля авто, і неполадки, які ніхто не зумів визначити та усунути – УСУНУВ!!!) Його шеф – майстер Сергій (так само не знаю прізвище) надавав усіляке сприяння. Дякую і йому.
Шановні автолюбителі. Я рекомендую цю станцію обслуговування. Хоча вона й далеко від центру міста (біля площі Шевченка), але тим, у кого виникли проблеми з газовим обладнанням, рекомендую лише сюди!
А також, охочим встановити газ. обладнання, рекомендую Леоніда (він з тих часів ще тут працює), і, повірте, виявляє високий професіоналізм при встановленні та регулюванні обладнання.
Хотів сказати ще дуже багато хорошого, але це, повірте, НЕ МАЛО.

Max Skripnichenko
5,0 rating

Хочеться сказати велике спасибі власнику сервісу. Приємно, коли тобі намагаються допомогти, а не здерти грошей. Чиста ремонтна зона і охайні співробітники, одним словом-приємно, коли до тебе ставляться по-людськи. Якісно підібраний персонал, майстри своєї справи. Вкотре переконуюсь, що найкраща компанія в Києві. Дуже якісні роботи зі встановлення газового обладнання! Рекомендую однозначно!👍

Олексій Нестеренко
5,0 rating

Хотілося б подякувати та залишити позитивний відгук про роботу співробітників та фахівців із встановлення ГБО Profigas. Окрема подяка Леоніду за консультації з питань: встановлення та подальшої експлуатації ГБО. Встановлював ГБО на Profigas не на одне авто. На даний момент це Infiniti FX50. Послугами залишився як завжди задоволений, робота виконана якісно та без нарікань. До цього їздив автомобілем з уже встановленим ГБО, з якого були питання. Вони також були вирішені на Profigas. Менеджер Аліна так само досить детально проконсультувала з усіх питань встановлення та комплектації, підібрала зручний для мене день та час встановлення.
З 2015 року все авто обслуговую лише у них.
Рекомендую всім знайомим цю станцію.
Дякую за вашу працю.