Плани розвитку ПрофіГаз 2017


Более подробно о прошедшей конференции на сайте Авто Газ Глобал.

18-19 лютого 2017 року у готелі Ramada Encore Kiev пройшла безпрецедентна подія в світі ГБО. Друга щорічна конференція Мережі СТО «ПрофіГаз» зібрала більше 130 учасників, серед яких керівники і менеджери СТО першої і найбільшої в Україні автогазової мережі «Профігаз».


У напруженій і захоплюючій програмі дводенної конференції були підведення підсумків минулого року, обговорення планів на 2017-й і презентація нових програм, що впроваджуються в мережі.
Активне обговорення викликало впровадження міжнародної гарантії. При такому глобальному підході будь-який автомобіль переобладнаний на одному з європейських центрів STAG зможе обслуговуватися в Україні, відповідно власники машин що встановили ГБО в мережі СТО «ПрофіГаз» отримає повну гарантійну підтримку на території Європи.
Крім того, вже в цьому році в мережі буде впроваджена партнерська програма “WOG-ProfiGas”, яка має на увазі не тільки дисконтну програму знижок на паливо, а й унікальну гарантію якості газу.


А спеціально для цього заходу провідні фахівці компанії AC S.A. підготували ексклюзивну презентацію найактуальніших новинок STAG. Як виявилося польський виробник вже давно працює над перспективним ГБО 6 покоління (впорскування в рідкій фазі) і незабаром виведе ці високотехнологічні системи на ринок. Представники нашої мережі традиційно дізналися про це першими.

Більш детально про конференцію на сайте Авто Газ Глобал.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання