Плани виконані: 50 СТО «ПрофіГаз»!


Програма з відкриття Авторизованих Сервісних Центрів «STAG» мережі незалежних СТО «Профігаз» успішно виконана. Протягом листопада в нашу сім’ю увійшли станції технічного обслуговування в м Бердичів, Вінниця, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Львів та Ужгород. Відкриття АСЦ «STAG» пройшли в урочистій обстановці, за участю представників мережі «Профігаз» і технічного фахівця компанії «AC Spolka» – Адама Волосовича.

3 листопада 2015 на базі СТО «ЕКО ПРОПОНУЄ» відбулося відкриття Авторизованого Сервісного Центру «STAG» в м Бердичів. Фахівці даної СТО займаються встановленням та обслуговуванням ГБО з 2009 року, і на даний момент СТО пропонує клієнтам весь спектр послуг по автомобільному ремонту і сервісу.

Berdichev

4 листопада 2015 новий АСЦ «STAG» відкрився у м Вінниця, де нашим офіційним представником стала СТО «ВІКТОР». Фахівці даного СТО займаються встановленням та обслуговуванням ГБО з 2014 року і пройшли повний курс навчання в Академії «Профігаз», що дозволяє говорити про високий рівень сервісу і якості обслуговування. На СТО «ВІКТОР» до послуг клієнтів магазин автозапчастин, кафе і автомийка. Під установку і обслуговування ГБО відведені 2 окремих боксу, але при необхідності є можливість розширення до 4-х постів.

Vinnica

У Кам’янці-Подільському церемонія урочистого відкриття нового АСЦ «STAG» відбулося 6 листопада 2015 р Авторизований Сервісний Центр розташувався на виробничих потужностях компанії «Автопілот» (СТО «АВТОГАЗ»). Для встановлення та обслуговування газобалонного обладнання на СТО є 4 окремих поста, а сама станція розташована практично в центрі міста, що робить її відвідування максимально зручним для клієнтів. Фахівці даної СТО займаються газобалонним обладнанням з 2007 року, що дозволяє говорити про їх високому професіоналізмі.

KamenecP

10 листопада 2015 р відбулося урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру «STAG» в м Тернопіль. Нова СТО по встановленню та обслуговуванню газобалонного обладнання розташувалася на виробничих потужностях ФОП «Грабар Сергій Михайлович». На СТО для переобладнання на газ є два окремих поста з усім необхідним обладнанням. Майстри нової станції техобслуговування пройшли повний навчальний курс в Академії «Профігаз», а для підвищення своєї кваліфікації постійно беруть участь у різних семінарах.

Ternopol

Продовжуючи охоплення західного регіону 11 листопада 2015 р Ми відкрили Авторизований Сервісний Центр «STAG» в м Львів. СТО розташувалася на виробничих потужностях ФОП «Кость Валерій Михайлович» і варто зауважити, що це вже друга його станція по встановленню та обслуговуванню газобалонного обладнання. На території СТО мається бокс з двома постами, які спеціалізуються виключно на установці ГБО. Обслуговуючі клієнтів майстри, постійно вдосконалюють свою майстерність і пропонують сервіс найвищого рівня.

Lvov

Завершальним етапом, запланованої на цей рік програми, стало урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру «STAG» в Ужгороді. Церемонія пройшла 12 листопада 2015, а нове СТО розташувалося на виробничих потужностях ФОП «Щербаков Ігор Євгенович». До послуг клієнтів тут 3 окремих боксу з усім необхідним обладнанням, а також невелике кафе, де відвідувачі можуть почекати поки майстри займаються автомобілем.

Uzgorod

В рамках всіх урочистих заходів провідні фахівці мережі «Профігаз» і компанії «AC Spolka» провели навчальні семінари з обладнання ТМ «STAG». Всі присутні отримали найактуальнішу інформацію про сучасний газобалонному обладнанні, і значно розширили свої пізнання в області встановлення і налаштування блоків управління STAG.

За підсумком проведених заходыв мережа Авторизованих Сервісних Центрів «STAG» в Україні тепер налічує 50 СТО, які пропонують клієнтам найвищий рівень сервісу в області установки, настройки і технічного обслуговування сучасного ГБО.

 

  • Дмитрий 21 June 2016

    У Вас раньше в г.Кривой Рог ставил ГБО, спецы хорошие были. Сейчас ставили знакомые обижаются, что я им посоветовал. Подскажите к кому и куда подъехать чтоб сделали все как надо как раньше сделали на моей. Потому что здесь где Вы советуете сейчас ставить на Волгоградской мы ехать туда не хотим. Или могут нам все исправить в каком-то соседнем городе? Спасибо надеюсь на вашу помощь.

    Ответить
  • Владимир Мельниченко 23 June 2016

    В этом городе у нас всегда была только 1 СТО. Другие СТО поблизости можно посмотреть в разделе контакты. По возможности оставьте свой телефон и гос. номер машины, на которую произвели некачественный монтаж. Также приложите пожалуйста скан или фото сервисной книжки на странице где заполнены данные о машине и оборудовании.

    Ответить

Додати коментар

Додати коментар
Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання