ПрофіГаз розширюється: плюс 4 нових СТО


Мережа автогазових СТО «Профігаз» продовжує нарощувати темпи зростання. Буквально за останній місяць літа до 50 вже існуючих СТО приєдналися ще 4 станції технічного обслуговування. Тепер СТО, які входять в мережу автогазових СТО «Профігаз» будуть підрозділяться на Авторизовані Сервісні Центри «STAG» (АСЦ) і Партнерські Сервісні Центри «STAG» (ПСЦ). Протягом місяця в мережу увійшли два АСЦ в Сєвєродонецьку і Запоріжжі, а також два Партнерских сервісних центри в Гайвороні та Миколаєві.

Першим в цьому сезоні було урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру «STAG» в м Сєвєродонецьк (Луганська область), яке відбулося 25 липня 2016 р. Нова станція технічного обслуговування базується на виробничих потужностях компанії «Атом Газ». Співробітники даного СТО мають досвід роботи з газобалонним обладнанням починаючи з 2008 року і мають усі професійними якостями для установки і обслуговування сучасного ГБО. Крім цього, компанія займається оптовим та роздрібним продажем газобалонного обладнання.

severodonetsk

Наступним входженням в мережу СТО «Профігаз» стало урочисте відкриття Партнерського Сервісного Центру «STAG» в м Гайворон (22 серпня 2016 р). До нашої мережі приєдналося СТО ФОП «Гладик І.В.», яке за обсягами установки газобалонного обладнання «STAG», можна сміливо назвати найбільшим в Гайворонському районі. На даний момент клієнтам пропонуються весь спектр послуг по встановленню та сервісному обслуговуванню ГБО, а найближчим часом планується відкриття кімнати для клієнтів і невеликого магазину з продажу газобалонного обладнання.

gajvoron

23 серпня 2016 р в м Запоріжжі відбулося урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” на виробничій базі СТО «Арікс» (ФОП «Андріянов Руслан Анатолійович»). Варто зауважити, що Андріянов Р.А. вже має аналогічний АСЦ в Краматорську, який функціонує в Мережі автогазових СТО «Профігаз» з минулого року. У Запоріжжі СТО знаходиться на значній відстані від наших станцій технічного обслуговування, що дозволяє значно збільшити охоплення клієнтів.

zaporizhia

Завершальним відкриттям літньої сесії стало урочисте відкриття Партнерського Сервісного Центру «STAG» в м Миколаїв (25 серпня 2016 р). Новий сервісний центр розташувався на виробничій базі ФОП «Рибицький Олег Дмитрович». Основний профіль СТО, що належить групі компаній АВТОМИР, продаж і ремонт автомобілів багатьох світових виробників. У той же час фахівці даного автосервісу приділяють велику увагу переобладнання автомобілів на газ і їх обслуговуванню.

nikolaev

Чотири нових СТО стали повноправними членами мережі «Профігаз», а ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розширення МЕРЕЖІ. До кінця 2016 року мережа “Профігаз” налічуватиме вже 60 Авторизованих і Партнерских Сервісних Центрів STAG.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання