Мережа СТО «ПрофіГаз» розширює покриття


Мережа автогазових СТО «ПрофіГаз» закінчила 2017 рік з значним приростом. У грудні 2017 р Наше сімейство поповнилося ще 7 новими СТО. Відкриття Авторизованих Сервісних Центрів «STAG» відбулися в містах: Вінниця (СТО «CARMAN»), Чернівці (СТО ФОП “Березовський”), Курахово (СТО “Максігаз Груп”), Покровськ (СТО “Максігаз Груп”), Павлоград (СТО “Максігаз Груп”), Полтава (СТО” ВІРАЖ “), Черкаси (СТО ФОП” Карнаух “).

Нові АСЦ вже приймають клієнтів і готові запропонувати високий рівень сервісу по встановленню та обслуговуванню газобалонного обладнання STAG на будь-які автомобілі. А в гамі цього виробника є ГБО самого різного рівня – від базових рішень до високотехнологічних систем для двигунів з прямим впорскуванням палива.

Крім відкриття нових АСЦ деякі Партнерські СТО нашої мережі змінили статус на Авторизовані СТО. Завдяки продемонстрованим за 2017 рік показникам, статус Авторизованих Сервісних Центрів «STAG» отримали СТО ФОП “Гаврищук” (м.Хмельницький), ТОВ “Грандмастер” (м.Рівне) та СТО “Максігаз Груп” (м.Маріуполь).

З такими високими результатами ми закінчили 2017 рік, продовжуємо приймати в сім’ю СТО «ПрофіГаз» нові СТО та в 2018 році збираємося ще більше збільшити покриття території України. А це однозначно збільшить кількість клієнтів лояльних до ГБО і задоволених високою якістю нашого сервісу.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання