СТО «ПрофіГаз»: плюс два АСЦ «STAG»


Сімейство Мережі автогазових СТО «Профігаз» продовжує зростати. У травні 2015 р. до Мережі Авторизованих Сервісних Центрів STAG приєдналися ще дві станції технічного обслуговування в м. Звенигородка та Шостка.
В урочистій обстановці 20 травня 2015 р. відбулося відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” у м. Звенигородка на базі ФОП “Завальнюк Е.В.”, який займається встановленням ГБО вже більше 10 років і пропонує клієнтам високоякісне обладнання і першокласний сервіс. СТО має площу понад 100 квадратних метрів, на якій спеціально виділено два пости виключно для монтажу та обслуговування газобалонного обладнання. У перспективі для розширення спектру послуг тут планується ще й відкриття магазину з продажу автозапчастин і компонентів ГБО.
21 травня 2015 відбулося урочисте відкриття Авторизованого Сервісного Центру “STAG” у м Шостка. Сервісна станція базується на виробничих потужностях СПД “Пакало Р.М.”, який має досвід установки газобалонного обладнання, починаючи з 2004 року. На СТО загальною площею більше 150 квадратних метрів є 2 поста призначених для кваліфікованої установки та обслуговування ГБО. Урочиста церемонія у м Шостка була анонсована в місцевій пресі і на радіо, так що на відкритті АСЦ «STAG» змогли бути присутніми всі бажаючі.
Після урочистої частини на обох СТО, технічним фахівцем компанії «Авто Газ Глобал» Цикало Федором була проведена презентація новинок ТМ «STAG» 2015, а також навчання технічних фахівців АСЦ тонкощам налаштування та діагностики електронних блоків управління «STAG»
Більш детальну інформацію про всі сервісні центри Ви можете дізнатися у розділі Контакти , на сайті stag.com.ua або за телефонами 050 468 8668, 067 468 8668.

Shostka Zvenigorodka

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання