Renault Latitude: ГБО бізнес-класу


Renault Latitude присутній на ринку трохи більше 5 років досить популярний серед споживачів і позиціонується виробником як бізнес-клас. Його 2,5-літровий мотор має потужність в 177 к.с. і в змішаному циклі споживає приблизно 10-11 л/100 км бензинового палива. Але на сьогоднішній день високі ціни на заправках однозначно наштовхують на думку про можливість економити.

Саме правильне рішення в цьому випадку – установка ГБО. Але і газобалонне обладнання повинно в точності відповідати автомобілю, на який воно встановлюється. Для бюджетних авто використовуються недорогі рішення, для автомобілів бізнес-класу – обладнання преміум рівня. Саме таким є комплект ГБО від PROFIGAS змонтований нашими фахівцями на Renault Latitude.

Renault Latitude

Керує роботою всієї системи електронний блок управління STAG QMAX PLUS спеціально розроблений для 6 циліндрових моторів. Ця електроніка передбачає можливість вибору способу автоадаптаціі OBD або ISA3, накладання палива в момент перемикання, забезпечення подвійного впорскування (газ+бензин) і безліч інших функцій, що дозволяють ідеально налаштувати автогазову систему на більшості сучасних автомобілів.

Нормалізацією тиску і переведенням пропан-бутану в парову фазу займається редуктор Tomasetto AT13 Antartic Super, який забезпечує стабільні робочі характеристики в автогазових системах потужністю до 340 к.с. За впорскування газу відповідають 6 одиночних форсунок Hana 2001 Single, при цьому їх виконання дозволило майстрам зробити установку форсунок максимально близько до точок врізки у впускний колектор.

Renault Latitude: инновационный STAG QMAX PLUS.Renault Latitude: інноваційний STAG QMAX PLUS.

Але найцікавіше в тому, що встановлена автогазова система зробила машину не тільки економічніше. Тепер Renault Latitude має майже вдвічі збільшений запас ходу, адже замість запаски в підпіллі багажника встановлений пропан-бутановий балон GREENGAS об’ємом 65 л !!! Так що на загальному запасі палива машина без дозаправок може подолати відстань понад 1000 км.

Більше фото ГБО на Renault Latitude дивіться в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання