Renault Logan:росомаха на колесах


Renault Logan

Сьогоднішній гість, Renault Logan. Вступив до нас на СТО прямо із салону. Його пробіг становить лише 41 км. Logan-це універсальне авто як для сім’ї, так і для підприємців дрібного бізнесу. Автомобіль привабливий і зовні, і дуже ємний усередині. Модульний салон дозволяє легко по-різному габаритний багаж.Автомобіль оснащений бензиновим двигуном об’ємом 0.9 з потужністю 90 к.с.

Renault Logan: блок управления GREENGAS AERO. Renault Logan : блок керування GREENGAS AERO.
Renault Logan: блок управления GREENGAS AERO. Renault Logan : блок керування GREENGAS AERO.

Він досить економічний. Його середня витрата палива 9л/100 км. Але у зв’язку з тим, що автовласник планує використовувати цей автомобіль як комерційний транспорт, він має їздити не лише довго, а й ще заощаджувати гроші для більшого заробітку

Renault Logan: ВЗУ. Renault Logan: ЗЗП.
Renault Logan: ВЗУ.Renault Logan: ЗЗП.

Шляхом встановлення ГБО, зробити це вийти набагато краще. Наші майстри встановили на автомобіль електроніку італійської компанії GREENGAS AERO, блок управління, який зчитує параметри бензинового блоку управління за протоколом OBD, а також функцію до упорскування бензину.

Renault Logan : мощный редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP . Renault Logan : потужний редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP.
Renault Logan : потужний редуктор GREENGAS AT09 Nordic XP.

Встановлено редуктор AT09Nordic. Серед його переваг слід відзначити застосування подвійної мембрани, матеріали якої стійкі до агресивних газових домішок. Також, AT09 Nordic дозволяє забезпечити стабільний вихідний тиск при збільшенні навантаження на двигун і має збільшену камеру обігріву. Високоростні форсунки GREENGAS FLASH SINGLE повністю адаптовані до нашого газу, мають широкий діапазон робочих температур (від -20 до 120 градусів) та ресурс роботи 200 000 км.

Цилиндрический газовой баллон GREENGAS на 80 л. Циліндричний газовий балон GREENGAS на 80 л.
Циліндричний газовий балон GREENGAS на 80 л.
При виборі балона, клієнту пропонується кілька варіацій щодо літражу та видів балонів. В даному випадку було обрано циліндричний балон GREENGAS НА 80 Л, який був встановлений у багажному відділенні за спинкою заднього сидіння. На прохання клієнта, майстри не центрували балон, а змістили його правіше по борту, залишивши невелику нішу для каністри з бензинів. Запасне колесо залишилося у своєму штатному місці. Балон обладнаний мультиклапаном з 5-ма ступенями захисту AT02 Sprint R67-01.

Більше фото ГБО на Renault Logan в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання