Сadillac Escalade:американська мрія на колесах


Cadillac Escalade
Cadillac Escalade

Незважаючи на те, що цей автомобіль досить рідкісний у наших краях, до нас на Profigas автомобіль Сadillac Escalade прибуває не вперше. Ця модель є автомобілем преміум класу та комплектується потужними бензиновими силовими установками. Escalade зроблений з максимальною розкішшю як в інтер’єрі, так і в інтер’єрі. Незважаючи на його зовнішню та внутрішню привабливість, наш герой досить вимогливий до себе. Він оснащений потужним V8 двигуном, об’ємом 6.2 л і потужністю 408 л.с, і найнеприємніше в ньому: він просто поглинає паливо. Його витрата стартує від 15 л/100 км і можливо всі 30 л, якщо власник любить натиснути на педаль акселератора. А для господаря цього автомобіля важливо отримувати задоволення від водіння, тому замість того, щоб морочитися з постійною заправкою бензину, їм було прийнято цілком мудре рішення переобладнати машину на ГБО.

Cadillac Escalade: блок управления .STAG 400 DPI в версии USA.

На Escalade встановили комплект польської електроніки для прямого типу упорскування STAG 400 DPI у версії USA зі спеціальною платформою та алгоритмами роботи, створеними спеціально для таких двигунів. Він здатний забезпечити безпроблемну роботу двигуна на газовому паливі та зберегти працездатність штатних форсунок за рахунок постійного довприску невеликої порції бензину. Це гарантує безпеку і довговічність роботи двигуна, переобладнаного на газ..

Caddillac Escalade: кнопка переключатель газ/бензин LED 500.

Редуктор був підібраний та встановлений італійським брендом GREENGAS моделі AT09 Nordic XP. Серед його переваг слід виділити застосування подвійної мембрани, що дозволяє гарантувати стабільний вихідний тиск зі збільшенням навантаження на двигун та загалом ідеальну роботу у всіх температурних режимах..

Cadillac Escalade. Высокоскорстные форсунки HANNA в Single версии.

До такого потужного та ненажерливого двигуна наші фахівці підібрали високошвидкісні форсунки HANNA 2001 в Single версії. Вони гарантують максимально точну та швидку подачу газової суміші в циліндри двигуна..

Cadillac EscaladeТороидальный газовый баллон на 89 л ТМ GREENGAS. Cadillac Escalade : Тороїдальній газовий балон на 89 л ТМ GREENGAS.
Cadillac Escalade:Тороидальный газовый баллон на 89 л ТМ GREENGAS.

При виборі балона, власник зупинився на зовнішньому тороїдальному балоні ємністю 89 л ТМ GREENGAS. Був встановлений на спеціальні кронштейни під дном автомобіля. Додатково його обладнали мультиклапаном AT02 класифікації R67-01 зі збільшеними прохідними перерізами та виходом D8. Після того, як наші майстри переобладнали на ГБО цього ненажерливого американця, власник Cadillac Escalade почне відчувати економію вже за кожного пройденого кілометра..

Більше фото ГБО на Cadillac Escalade в галереї .

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання