SEAT IBIZA: і кількість, і якість!


SEAT IBIZA
SEAT IBIZA

У нас на СТО всі вже давно звикли до нових автомобілів, які приїжджають безпосередньо з автосалону з мінімальним пробігом 100-150 км. Але коли їх везе величезний автовоз в кількості 5 шт, красивих, новеньких, сяючих зверху – це виглядає безумовно феєрично. Назва цих автомобілів говорить про іспанський остров у Середземному морі, де завжди сонячно і панує радість. Саме так сьогодні і у нас на станції, так як до нас приїхали автомобілі не те що з салону, а ніби тільки з конвеєра, з нульовим пробігом – бестселер виробника SEAT, 5-дверний хетчбек SEAT Ibiza.

Seat Ibiza: под капотом двигатель MPI, объемом 1,6 л. Seat Ibiza: під капотом двигун MPI на 1,6 л.
Seat Ibiza: під капотом двигун MPI на 1,6 л.

Трохи суворий і незграбний зовнішній вигляд, горизонтальна виштамповка на кузові роблять автомобіль більш динамічним ззовні. В салоні, незважаючи на компактні розміри машины, просторо і комфортно. Під капотом місця небагато, але у наших майстрів не виникло труднощів при монтажі газобалонного обладнання на ці автомобілі.

Seat Ibiza: ГБО в подкапотном пространстве. Seat Ibiza: ГБО в підкапотному просторі.
Seat Ibiza: ГБО в підкапотному просторі.

Всі 5 авто 2019 року випуску і з однаковими технічними характеристиками: 4-циліндрові двигуни MPI, об’ємом 1,6 л і потужністю 105 к.с. І на всі автомобілі ми встановили однакове обладнання, яке бере участь у розіграші повної грошової компенсації за переобладнання ГБО – 3xStag. Хто знає, можливо, одна з них поїде з якісним, але безкоштовним обладнанням?

Seat Ibiza: форсунки STAG W02 в реечном исполнении. Seat Ibiza: форсунки STAG W02 в реечному виконанні.
Seat Ibiza: форсунки STAG W02 в реечному виконанні.

У кожній машині тепер стоїть комплект польської електроніки STAG QBOX PLUS з електронним блоком управління з гнучно налаштованою функцією довприску бензину і вбудованим емулятором рівня палива.

Газові форсунки STAG W02 у виконанні в формі рейки врізані максимально близько до впускного колектора, а встановлений редуктор STAG R02 EL оснащений унікальною системою ACPress, яка під час руху автомобіля в різних дорожніх умовах забезпечує постійний тиск харчування форсункових рейок.

Seat Ibiza: тороидальный баллон NOVOGAS на 54 л. Seat Ibiza: тороїдальний балон NOVOGAS на 54 л.
Seat Ibiza: тороїдальний балон NOVOGAS на 54 л.

Тороїдальний балон NOVOGAS на 54 л розмістили на місці запасного колеса і обладнали його мультиклапаном GREENGAS АТ02 Sprint, класу R67-01 з 5-ю ступенями захисту.

Тепер нові машини не тільки нові, а ще економні.

Більше фото ГБО на Seat Ibiza в галереї.

 

Наші досягнення
Автомобиль с газобаллонным оборудованием.

Автомобілів переобладнано

0
Сеть СТО по установке газобаллонного оборудования.

Кількість СТО у мережі

0
Компания Профигаз может предложить 150 видов баллонов для ГБО.

Різновиди балонів

0
Обладнання