Чистка та ремонт форсунок

Від коректної роботи газових форсунок залежить стабільність і рівномірність роботи двигуна, і витрата палива. Серед основних робочих характеристик – це лінійність роботи, час реакції (відгуку) і продуктивність.

Газові форсунки рекомендується обслуговувати кожні 20-30 тис. км. За регламентом заміна ремкомплекта проводиться кожні 30 000 км. Якщо ж відзначається висока витрата палива, некоректна робота двигуна на газовому паливі або інші перебої в роботі ГБО, це все може свідчити саме про забруднення форсунок.

При демонтажі і розбиранні форсунок майстри СТО Профігаз візуально оглядають їх на наявність пошкоджень і оцінюють ступінь зносу. Після чищення вручну або на спеціальному стенді вони збирають форсунки, замінивши ремкомплект, а далі виконують їх тарировку на спеціальному високоточному стенді GREENGAS DIT. Після збору та монтажу форсунок виконується регулювання системи за допомогою спеціальної діагностичної програми.

Зауважимо, що форсунки бувають ремонтопридатні (Valtek, Tomasetto, GREENGAS, Stag) і ті, що чистяться (Hana, Landi Renzo). Якщо в роботі чутне гучне їхнє цокотіння, тоді, аби їх врятувати, можна просто почистити та замінити ремкомплекти. Але якщо форсунки не ремонтопридатні або вже ремонтувались декілька разів, можливо доцільніше буде замінити їх на нові.

Записуйтесь до нас на сервіс та отримайте гарантовано робочий результат!

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО