Гарантія

Звернувшись на будь-який з Сервісних Центрів STAG Мережі СТО Профігаз, ви можете оформити мережеву гарантію Профігаз, яку підтримують 96 СТО у всіх куточках України. Термін такої гарантії складає 3 роки або 100 000 км, в залежності від того, що настане раніше.

Переваги Мережевої Гарантії:

 • 96 СЦ STAG мережі автогазових СТО Профігаз по всій території України
 • можливість обслуговуватися по гарантії на будь-якому з них, незалежно від того, де встановлено ГБО
 • безкоштовне нульове технічне обслуговування (ТО-0) на будь-якому з СТО Профігаз
 • історія обслуговування вашого авто завжди доступна в режимі on-line.

Всі автомобілі, переобладнані або прийняті на обслуговування в рамках мережевої гарантії від Профігаз, заносяться в спеціальну електронну базу, а їх власники отримують Мережеву сервісну книжку. Завдяки цьому ви в будь-який момент можете подивитися і перевірити історію обслуговування вашого автомобіля, а також уточнити терміни майбутнього ТО.

Отримати Мережеву гарантію можуть всі. Якщо на ваш автомобіль вже встановлено ГБО STAG поза мережею автогазових СТО Профігаз, але згодом ви вирішили обслуговуватися саме тут, приїжджайте до нас.

Обов’язковою умовою для прийняття на гарантійне обслуговування сторонніх клієнтів є попереднє повне ТО включає перевірку роботи всіх систем і при необхідності регламентну заміну всіх ремкомплектов (платна послуга проводиться за рахунок клієнта). Список обладнання, на яке може бути оформлена мережева гарантія.

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО