5 та 7 покоління

Дві системи ГБО, про які відбуваються суперечки по всьому світу. ГБО 5 це вже можна сказати минуле, ГБО 7 навпаки – майбутнє.

Газобалонне обладнання 5 покоління працювало за схемою LPI (Liquid Propane Injection). Принцип дії ГБО 5 покоління полягав у подачі пропан-бутану в рідкому стані безпосередньо у впускний колектор. Розробником ГБО 5 був виробник Vialle, який наразі, на жаль, зупинив свою діяльність.

СТО Профігаз працював і працює на сьогоднішній день з системами LPI, але вже тільки в сервісному направленні. Ми досі обслуговуємо заводські системи та проводимо ремонти. Деталі за посиланням:

Газобалонне обладнання 7 покоління передбачає впорскування газового палива в двох фазах – рідкій і газоподібній. На сьогоднішній день це найбільш інноваційна система, яка кардинально відрізняється від усіх існуючих автогазових систем.

Польська компанія та наш постійний партнер AC Spolka Akcyjna працює над створеннями системи ГБО 7 вже декілька років. У розробці та постійній роботі система STAG 500 DIS, яка буде повністю на 100% заміщувати бензин. Тобто 70% паливної суміші буде поступати через газову форсунку в пароподібному стані, а 30% – в рідкому.

Уже зараз ця система проходить тестування та відповідні Сертифікації,  і незабаром буде запропонована споживачам.

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО