Газодизель

У вас автопарк вантажних машин або сільськогосподарської техніки? Встановіть на них ГБО та заощаджуйте.

Переваги газодизельних систем:

 • економія паливних витрат до 40%;
 • щадний режим роботи паливної системи;
 • поліпшення згоряння дизельного палива;
 • постійно чистий фільтр сажа;
 • м’яка, плавна робота двигуна;
 • приріст потужності до 15%;
 • збільшення запасу ходу до 50%.

Монтаж ГБО на дизель зменшує знос механізмів двигуна і викиди в атмосферу. Паливо вигорає в значно більшій мірі, що зменшує накопичення гару на деталях двигуна і вміст шкідливих речовин у вихлопі. Переробка паливної системи не вимагає радикальних змін конструкції і складних технічних хитрувань, при цьому не знижуючи, а підвищуючи ресурс механізмів.

Наш особистий автопарк Профігаз налічує 16 автомобілей. Більшість з яких великі грузові буси, що колесять по всій Україні кожного дня. До 24 лютого вони возили ГБО, а зараз ще розвозять гуманітарну та воєнну допомогу вже більше року. Що в них тільки не возили, де вони тільки не були та з якою максимальною швидкістю завантажені іноді не їздили, ви навіть не уявляєте! Це з урахуванням того, що вони всі на газі.

І скільки ми вже разів переконувалися, що на газі економніше за все. Витрати палива в них складають близько 14-20 л/100 км. А етап з відсутністю палива на заправках ми майже не помітили. Запас ходу за рахунок декількох видів палива подовжений, тому це дуже вигідно.

Хочете встановити на свої службові буси газ, звертайтесь до нас.

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО