4 покоління комбі впорскування

Комбінований тип впорскування наразі не настільки популярний та не дуже відомий широкому загалу. Об’єднує в собі 2 системи впорскування палива: розподілену та пряму. Тобто на 1 циліндр штатно встановлюється 2 форсунки – одна подає паливо у впускний колектор, інша безпосередньо в камеру згоряння. Це було спроектовано заради більш точного дозування з відповідним збільшенням потужності двигуна та економії. Але поки ніщо не може перевершити економію на автомобілі зі встановленим ГБО.

Пропозиції ГБО для комбінованого впорскування

95%
Газ
5%
Бензин
Нідерланди
для4 циліндрів
Prins VSI 3.0-DI
Балон 54 л.
від 71 400 грн.
Записатись на сервіс
Тут описание
Записатись на сервіс
95%
Газ
5%
Бензин
Нідерланди
для6 циліндрів
Prins VSI 3.0-DI
Балон 54 л.
від 92 400 грн.
Записатись на сервіс
95%
Газ
5%
Бензин
Нідерланди
для8 циліндрів
Prins VSI 3.0-DI
Балон 54 л.
від 130 000 грн.
Записатись на сервіс
Краткое описание
Записатись на сервіс

Абсолютним переможцем серед систем ГБО для комбінованого вприску є системи ТМ Prins. Ми являємось єдиними офіційними в Україні дилерами та «першими руками» цього нідерландського бренду та маємо в своєму арсеналі пряму технічну підтримку зі спеціалістами-виробниками на найвищому рівні. Наші інженери сумісно з інженерами Prins розробляють та доводять до ідеалу найскладніші системи, створюючи прошивки для все нових і нових кодів двигунів. Тільки за пару останніх років було створено 17 нових прошивок. Це як мінімум 17 перевірених клієнтів, які довірились Профігаз та встановили експериментально на свої авто газову установку Прінс.

Якщо ви бажаете дізнатись чи можна встановити ГБО саме на ваш автомобіль, заповнюйте форму та чекайте на дзвінок менеджера.

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО