Комп’ютерна діагностика

Регулярне технічне обслуговування – запорука злагодженої роботи автогазової системи. Проходження комп’ютерної діагностики рекомендується 2 рази на рік. Бажано при зміні сезону, тобто восени та навесні.

Але іноді трапляються випадки, коли позапланова діагностика просто необхідна:

 • витрати бензину чи газу збільшилися;
 • з’явився білий чи чорний вихлопний дим;
 • натискаючи на педаль акселератора, машина навпаки сповільнюється;
 • з’явився нехарактерний стукіт і шуми у роботі двигуна;
 • мотор став довше прогріватись;
 • потужність ДВЗ знизилася.

Окрім комп’ютерної діагностики, ми маємо можливість знаходити найбільш приховану несправність для її усунення, бо маємо в своєму арсеналі великий перелік діагностичного обладнання. При виявленні в своєму авто наступних проблем, звертайтесь на СТО Профігаз за сервісом ГБО, ми допоможемо у їх вирішенні:

 • Велика витрата палива та втрата потужності двигуна – перевірка та заміна свічок запалювання. Пристрій МолніяК дозволяє виконувати перевірку в умовах максимально наближених до реальної роботи автомобільного двигуна, включаючи аналіз працездатності свічки в спеціальній камері під тиском до 18 атм. Принцип дії таких приладів заснований на візуальному контролі через спеціальні оглядові вікна процесу іскроутворення, а герметичність свічки аналізується падіння тиску в випробувальній камері, після певного проміжку часу.
 • Запах газу в салоні або у вихлопі – негерметичність газової системи або неправильно налаштованому/відрегульованому обладнанні. За допомогою електронного шекача майстри виявляють навіть мікротріщини в газових рукавах або знаходять крихітні зазори під ослабленими хомутами. При перевірці витоків гранична увага звертається на мультиклапан та ущільнювачі, перевіряються всі з’єднання і цілісність магістралі від балона до редуктора. Витоки можуть бути як в місцях підключення редуктора, так і через його ущільнення. Обов’язкова перевірка на цілісність всіх газових рукавів і форсунок. У разі виявлення витоків з’єднання підтягуються, а дефектні рукава, трубки і ущільнення повинні бути замінені новими.
 • Коли авто троїть, погано заводиться зранку, глохне – потрібна перевірка роботи форсунок. Унікальність GREENGAS DIT полягає у високій точності вимірювань і повній мобільності. Діагностика та відновлення форсунок може бути проведена як на спеціальному стенді, так і без демонтажу форсунок з автомобіля. А також є можливість провести порівняння характеристик відразу для всіх форсунок в рейці (від 2 до 4 форсунок одночасно).

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО