Монтаж Гбо 2 покоління від Profigas

Переваги використання газобалонної системи 2-го покоління:

 • простота і надійність конструкції;
 • мінімальну присутність електроніки;
 • висока ремонтопридатність в звичайних умовах;
 • доступна непрофесіоналові настройка і діагностика;
 • недороге обладнання і вартість його монтажу.

Залежно від двигуна вашого автомобіля використовуються і різні покоління газобалонного обладнання. Класичне і досить поширене ГБО 2 покоління використовують для установки на карбюраторні двигуни, мотори з одною бензиновою форсункою чи інжекторним впорскуванням палива. Враховуючи ймовірність виникнення зворотних хлопків важливою технічною умовою установки ГБО 2 покоління є металевий впускний колектор. У автомобілів після 2001 року колектор може бути виконаний з пластика, а значить він потребує ГБО 4 покоління.

Переваги ГБО 2 покоління

Це найпростіша система впорскування газового палива. Вона невибаглива до установки, експлуатації і ремонту. Її монтаж не вимагає висококваліфікованого обслуговування; це переважно механічний пристрій, з мінімумом електронних вузлів і відсутністю складної програмної складової. Придбати ГБО 2 покоління можна в інтернет-магазині AutogasMarket.

Конструкція і принцип дії

У балоні, що традиційно встановлюється в кормовій частині автомобіля, пропан-бутан міститься в рідкій фазі під тиском до 16 атмосфер. Через мультиклапан газ під тиском подається в паливну (газову) магістраль, яка і підводить його в підкапотний простір. Тут на вході пропан-бутан спочатку потрапляє в електроклапан з вбудованим паливним фільтром, який уловлює і відокремлює з газу смоляні і тверді речовини.

GBO2ua

При активації режиму їзди на газі, електроклапан відкривається, і рідкий пропан-бутан надходить у двоступеневий вакуумний або електронний редуктор-регулятор. Тут він переводиться з рідкої фази в парову, за рахунок підігріву редуктора від системи охолодження, а тиск газу знижується в першій камері до 2 атм. і далі в другій до 0,5 атм. Після цього під впливом розрідження утвореного всередині впускного колектора працюючого мотора, газ з другого ступеня редуктора всмоктується через змішувач і надходить у карбюратор або колектор (інжекторний варіант), після чого подається в циліндри.

Хочете отримати консультацію по ГБО 2 покоління? Надішліть заявку прямо зараз!

[formcraft id=’14’]

Вартість переходу на ГБО 2 покоління

Завдяки компанії Profigas переобладнання вашого автомобіля буде економічно вигідним. Ми пропонуємо лояльні ціни не обладнання і його монтаж, а також сервісне і гарантійне обслуговування. Доступні наступні варіанти компоновки ГБО другого покоління:

Система живлення «Карбюратор» включає клапан бензину, редуктор, перемикач газ / бензин, змішувач і дозатор газу. Відповідно моделі автомобіля підбирається балон з мультиклапаном. Ціна – від 8000 грн.

Система живлення «Інжектор» – крім стандартного набору, в систему додається емулятор бензинових форсунок. Ціна для моноінжектора – від 8500 грн., Інжектора – від 9000 грн.

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО