Заводський метан на пропан

Метан – на задній план!

Метан та пропан-бутан вважаються одними із кращих альтернатив бензину. Головною перевагою природного газу (метану) була його вартість, що у 2-3 рази була нижчою за ціни на бензин та дизельне паливо. Але, якщо ви власник автомобіля з метаном, вам не позаздриш. Метанові заправки зачинились з огляну на їх нерентабельність, а переобладнати авто з метану на пропан не так просто.

СТО Профігаз одна із небагатьох станцій по всій Україні, яка займається повним комплексом послуг по метану. Наш кваліфікований персонал має багаторічний досвід роботи з переобладнання таких авто. Ми переобладнюємо такі автомобілі як: Volkswagen Ecofuel, Mercedes NGT, Opel Ecoflex, Logan MCV, автобуси ISUZU Атаман, Богдан та вантажні автомобілі Iveco, Scania. А взагалі їх налічується в нашому арсеналі біля 36 видів.

Всі роботи робляться із застосуванням найсучаснішого обладнання провідними майстрами.

Якість гарантована!

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО