Сертифікація ГБО

Після установки ГБО, автомобіль повинен бути перереєстрований в Сервісному центрі МВС з видачею нового свідоцтва, в якому повинно бути зазначено використання газового палива. І, якщо раніше для надання в СЦ МВС було досить Акту технічної експертизи, який видавався на типові автогазові установки прямо на СТО, то починаючи з 2020 року потрібна обов’язкова сертифікація автомобіля, переобладнаного для роботи на газовому паливі.

Процедура сертифікації проводиться в органах сертифікації, зазначених на сайті Міністерства інфраструктури України. Клієнти СТО Профігаз мають можливість пройти Сертифікацію на місці. Після її проходження відповідні документи надаються в МРЕО для змін в техпаспорті.

СТО Профігаз, які проводять Сертифікацію на місці:

 • м.Вишневе, вул. Чорновола, 39
 • м.Київ, вул. Бережанська, 17
 • м.Одеса, Дальницьке шосе, 2

Вартість сертифікації ГБО по-новому становить близько 2500-3500 грн. Але крім оплати, переобладнаний автомобіль необхідно надавати на техогляд, який триває до 2-3 годин

Важливо, що установка ГБО повинна бути виконана згідно ЄЕК ООН R67-01. При найменших відхиленнях в сертифікації можуть відмовити або відправити назад на СТО для усунення недоліків. Якщо ж недоліків не буде, то сертифікат відповідності буде виданий на наступний день або відправлений поштою. І вже після отримання заповітного документа ви можете вирушати в сервісний центр для перереєстрації авто.

Документи для реєстрації ГБО в Сервісному Центрі МВС:

 • Паспорт власника автомобіля і його ІПН;
 • Акт прийому-передачі авто (видається на СТО, яке переобладнало авто);
 • Свідоцтво про погодження конструкції (видає СТО);
 • Сертифікат відповідності;
 • Наказ керуючого підприємством про призначення відповідальної особи (для юросіб).

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО