ТО

У сучасних автогазових системах технічне обслуговування потрібно виконувати кожні 10 000 км. Цей варіант називається плановим ТО. На СТО Профігаз майстри виконають наступний сервіс ТО ГБО:

 • Перевірку газових рукавів та шлангів
 • Перевірку системи запалювання
 • Заміну газових фільтрів
 • Перевірку газових форсунок

За потреби може виникнути й низка додаткових робіт. Наприклад, раз на 30 000 км буде не зайвим замінити ремкомплект форсунок, а через 60 000 км і ремкомплект редуктора.☝️
При нормальному технічному обслуговуванні, газобалонна система радуватиме вас довгий час, але при виникненні будь-яких несправностей необхідно одразу звернутися на професійне СТО.
Проте не варто всі несправності, що виникають, пов’язувати з ГБО. Іноді проблеми можуть виникнути через несправність інших вузлів та агрегатів автомобіля. Наприклад, неправильна робота системи запалення може спричинити цілий ланцюжок проблем: складний запуск, заглухання мотора, пропуски займання, підвищена витрата тощо. Пам’ятайте, що досить лише один раз знехтувати елементарними правилами, і одна проблема потягне за собою нову проблему.

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО