Заміна балону

Починаючи з 2020 року, кожен автовласник із встановленним ГБО повинен пройти обов’язкову сертифікацію автомобіля. Установка ГБО повинна бути виконана згідно ЄЕК ООН R67-01. При найменших відхиленнях в сертифікації можуть відмовити або відправити назад на СТО для усунення недоліків. Заміна газового балону – це те, з чим ми зіштовхуємось найчастіше.

Виготовлення балонів у заводських умовах проводиться під найсуворішим контролем з обов’язковою перевіркою. Після конвеєра балон відправляють на рентгенівську установку, де перевіряється якість зварювальних швів. Потім балони накачують повітря під тиском і перевіряють на герметичність. Крім того, обраний випадковим чином один балон із тисячі має бути випробуваний “на розрив”. Це означає, що його накачують тиском доти, доки він не зруйнується. Балони для пропан-бутану роблять із сталі завтовшки 3-4мм. Газова суміш може перебувати у них під робочим тиском 16 атмосфер (перевірочне до 30 атм).

Для розміщення інформації про балон до корпусу в заводських умовах прикріплюється спеціальна табличка – паспорт. На неї наноситься інформація про виробника, габаритні розміри, номінальний обсяг, максимальний обсяг наповнення, омологації та дата виготовлення. Саме на цьому паспорті повинно бути вказано, що балон вироблений відповідно правилам R67-01.

Пропанові балони повинні проходити регламентну перевірку кожні 2 роки, а метановий раз на 3 роки. Повна заміна балону повинна відбуватись через 10 років після дати виготовлення самого балону.

Розстрочка за 3 хвилини

Ми постійно розширюємо мережу партнерів і надаємо додаткові знижки таксопаркам та гуртовим замовнимкам.

  Отримайте бонус
  на встановлення ГБО

  На вашому рахунку вже
  0
  грн.
  Пройдіть опитування та отримайте бонус на встановлення ГБО

   1

   Марка

   2

   Модель

   3

   Двигун

   4

   Ваше місто

   5

   Телефон

   Вітаємо!
   Ви отримали бонус
   Введіть номер телефону, за яким його буде закріплено.

   Бажаєте встановити ГБО?

   Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

    Калькулятор
    Економії

    Загальна економія на рік - грн
    Підписатись на нас

    Не знайшли своє авто?

    Надішліть свій номер телефону, наш консультант підбере найкращий варіант ГБО для Вашого автомобіля та розрахує його вартість.

     Відгуки
     наших клієнтів

     Олександр Якімов
     5,0 rating

     Ситуація була наступна, машина відмовилася їхати через три тисячі км, уточню, авто французьке, на двох сто по ситроєнам відмовилися братися, офіційно теж відмовилися а Олександр з ПРОфіГАЗ взяв і зробив все, машина поїхала краще ніж з салону ) величезне дякую, за прямі руки та якісний ремонт

     Марина Васянович
     5,0 rating

     Гарна СТО, записалася на регулювання ГБО + заміну шлангів та фільтрів. Зробили все швидко та якісно. Окреме спасибі фахівцю та хорошому майстру Євгену, виїхали разом на регулювання, відповів на всі запитання, а коли при поїздці виявили що машина посмикується, знайшли причину та усунули.
     Я задоволена сервісом і однозначно рекомендую!

     Andrey Naumov
     5,0 rating

     Ремонтна зона чиста, хлопці тямущі – те, що потрібно! P.S. Через 3 місяці, відвідав за потребою ще раз СТО, хлопці зробили комп’ютерну діагностику та налаштували правильно обладнання, чого не могли чомусь зробити за 5 відвідувань на іншому СТО у моєму місті! При цьому, давши гарантію на налаштування 1 місяць! Витрата реально впала, перестав вискакувати чек, загалом, ще раз величезне вам спасибі!

     Ліцензії та дозвільні документи
     на встановлення ГБО